Penzion Zlata hvězda ubytování Rapotín

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion **** > Penzion Zlata hvězda

Fotografie uživatelů (11)

Penzion Zlata hvězda Penzion Zlata hvězda Penzion Zlata hvězda zobrazit všechny fotografie

Penzion Zlata hvězda

Šumperská, 78813 Rapotín

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Zlata hvězda ****

Penzion ZLATÁ HVĚZDA se nachází na okraji obce Rapotín 1km od města Šumperk. Nově zrekonstruovaný penzion Vám nabízí luxusní ubytování ve dvou a tří lůžkových pokojích se sociálním vybavením. V každém z pokojů je k dispozici koupelna se základními hygienickými potřebami, kabelová televize, možnost připojení k internetu a je možno dle Vašich požadavků zajistit i stravování.

Před penzionem je umístěno privátní parkoviště.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Penzion Zlata hvězda

V penzionu je restaurace o kapacitě 40 míst a salónek o kapacitě 20 míst. V jarním a letním období je možno venkovní posezení s pergolou (grilovací akce) a pro malé ratolesti houpačka.

Okolí - Penzion Zlata hvězda

Penzion Zlatá Hvězda je 1 km od Šumperka směrem Jeseník. Samotné město skýtá návštěvníkům tyto zajímavosti: Městská památková zóna Šumperk, Farní kostel sv. Jana Křtitele, gotický, přestavěný po roce 1669, Bývalý klášterní kostel Zvěstování Panny Marie, Secesní kostel sv. Jana Evangelisty z roku 1925, Bývalý hřbitovní kostel sv. Barbory, Pravoslavný kostel svatého Ducha, Evangelický kostel, Vlastivědné muzeum Šumperk - Hlavní třída 22, Krytý i venkovní bazén, Kultura, Blues Alive (Mezinárodní festival blues), Mezinárodní folklorní festival, Slavnosti města Šumperka, Šumperské Divadlo,  Okolí: CHKO Jeseníky (začíná asi 3 km východně od města). Velice zajímavé je i nejbližší okolí města. Zhruba v okruhu 5-30 km je v zimním období možnost návštěvy spousty lyžařských středisek ( např. Kouty, Červenohorské sedlo, Dolní Morava aj.). V letním období se nabízí možnost pěší turistiky i cykloturistiky. V blízkém okolí je možno navštívit lázně Velké Losiny (ruční výrobna papíru, zámek), dále Dlouhé stráně, které jsou ve výšce 1353 m nejvyšším vrcholem Desenské hornatiny, která je součástí pohoří Hrubého Jeseníku. Vrchol je známý horní nádrží přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně, město Jeseník jehož součástí jsou lázně a spousta dalších zajímavých míst.

Vyberte si nabídky ubytování Rapotín. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Zlata hvězda

Šumperská,Rapotín 78813

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-zlata-hvezda@hotel.cz

Penzion Zlata hvězda - galerie

Penzion Zlata hvězda - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt