Staroměstští patrioti, o.s.

Staroměstští patrioti, o.s.

Občanské sdružení Staroměstští patrioti, o.s. vzniklo v roce 2009. Věnuje se novodobé historii Starého Města pod Sněžníkem a jeho blízkého okolí. Expozice je umístěna v budově č.2 ve Staroměstských kasárnách (druhá nalevo po vjezdu do areálu). V expozicích je možno vidět stovky dobových fotografií, velké množství leteckých snímků Starého Města a okolí. Dále je expozice věnována výstavbě a využití staroměstských kasáren. V expozici o opevnění je možno vidět veškerou dokumentaci k objektům lehkého a těžkého opevnění na Staroměstsku a jejich výzbroji a výstroji. Jedinečnou raritou je vybavená maketa objektu lehkého opevnění v měřítku 1:1. Další expozice se věnuje čs. legiím a zemědělství.

Zajímavé odkazy:
www.stm-patrioti.wbs.cz
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (0)

  • Držíme palce vaší propagaci Staroměstska a vůbec aktivitě, kterou děláte, vojenská historie rozhodně potřebuje podpory. Jen tak dál.rnrnObčanské sdružení - KČP Rýmařovrnwww.kcprymarov.estranky.cz
    Anonym
  • Přesto, že již je v prosinci zavřeno, tak po telefonickém dohovu mi byla umožněna návštěva expozic. Moc pěkné a zajímavé, Děkuji.
    Anonym
  • Příjemné prostředí a ochotní lidé, kteří toto provozují.
    Anonym
Celkem záznamů: 4
1 2
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni