Wellness penzion U Jirsáka ubytování Šumperk

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Wellness penzion U Jirsáka

Fotografie uživatelů (22)

Wellness penzion U Jirsáka Wellness penzion U Jirsáka Wellness penzion U Jirsáka zobrazit všechny fotografie

Wellness penzion U Jirsáka

Jesenická 42-44, 78701 Šumperk

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wellness penzion U Jirsáka ***

Penzion JIRSÁK Vám nabízí pohodlné pokoje vkusně zařízené klasickým nábytkem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení,  barevnou televizi s programy evropských televizí. Tři z dvoulůžkových pokojů mají vlastní terasu. Většina pokojů prošla v roce 2009 rekonstrukcí.

Penzion U JIRSÁKA se nachází na okraji klidného městečka Šumperk na břehu řeky Desné. Město Šumperk je vstupní branou pohoří Hrubého Jeseníku.
„U JIRSÁKA“ - původně hostinec sloužící pro pivní štamgasty - byl roku 1990 zrekonstruován a v současnosti slouží jako tříhvězdičkový penzion, který si za léta své existence získal řadu stálých hostů jak z tuzemska, tak ze zahraničí.

Internet v celém prostoru penzionu zdarma. Parkování je možné na parkovišti před penzionem. Platby můžete provádět nejen hotově, ale i platebními kartami. 

Za teplých dní v letních měsících Vás příjemně zchladí posezení na venkovní terase s obsluhou, umístěné nad řekou Desnou tekoucí z jesenických hor.
Na zahrádce se také nachází udírna. Součástí restaurace je také nekuřácký salonek. Jeho prostory jsou často využívány k pořádání různých akcí jako jsou pořádání firemních večírků, rautů, narozeninových oslav, svateb ... Akce je možné pořádat v počtu cca 28 osob. V případě větší akce poslouží i prostory samotné restaurace s kapacitou dalších 35 míst. Samozřejmostí je plný servis a naše skvělé pokrmy nejen českých receptur.

Zaslat poptávku

Pokoje - Wellness penzion U Jirsáka

Pohodlné pokoje vkusně zařízené klasickým nábytkem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení,  barevnou televizi s programy evropských televizí.

Gastronomie - Wellness penzion U Jirsáka

Hosté mají k dispozici restauraci, která slouží k podávání snídaně, oběda a večeře. Chloubou našeho penzionu jsou speciality našeho šéfkuchaře. Mimo pochutiny klasické mezinárodní kuchyně je především lákavá nabídka steaků z různých druhů mas. Každý den pro Vás připravujeme denní menu a zajímavá je také nabídka hotových jídel. Provozní doba restaurace je denně od 10:00 do 23:00 hodin.

Další informace

V penzionu U Jirsáka je nyní nově otevřeno wellness centrum Každý milovník relaxu a odpočinku má možnost najít si svůj koutek.

Prostory wellness nabízí: supermoderní Whirpool, finskou saunu, parní a solnou kabinu, malý příruční bar.

Z každého koutku našeho wellness centra se linou příjemné tóny relaxační hudby, u kterých můžete jen tak relaxovat, popíjet šampaňské s přítelkyní nebo přáteli.

Ubytování Šumperk – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Wellness penzion U Jirsáka

Jesenická 42-44,Šumperk 78701

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: wellness-penzion-u-jirsaka@hotel.cz

Wellness penzion U Jirsáka - galerie

Wellness penzion U Jirsáka - Hodnocení

3x
2x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt