Mladotický mlýn ubytování Ronov nad Doubravou

Fotografie uživatelů (15)

Mladotický mlýn Mladotický mlýn Mladotický mlýn zobrazit všechny fotografie

Mladotický mlýn

Mladotice 6, 53843 Ronov nad Doubravou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Mladotický mlýn

Ve starém kamenném mlýně na Doubravě můžeme nabídnout ubytování v původní obytné části mlýna nebo v nově upravených pokojích v boční budově mlýna. K dispozici je celkem pět pokojů (tři dvoulůžkové a dva třílůžkové) s vlastním příslušenstvím a tři vícelůžkové apartmány, kde je navíc k dispozici i vybavená kuchyňka.

Na Mladotickém mlýně najdete také prostory na posezení u krbu, sály pro kulturní a společenské akce, i tělocvičnu, kde jsou nejen posilovací stroje, ale také kulečník a stolní tenis. Samozřejmostí je zdarma WiFi přípojení k internetu ve všech prostorách i v blízkém okolí mlýna.

K mlýnu patří také malý rybníček s možností projížděk na lodičce i oddechovým rybařením a přírodní jezírko na koupání za teplých letních dnů i potěše z okrasných rybek v něm. Využít můžete parčík s hřištěm pro děti. Zdarma je k dispozici parkoviště.

Zaslat poptávku

Pokoje - Mladotický mlýn

Zahradní apartmá s jednou ložnicí pro tři až pět osob může být rozšířeno o velkou jídelnu a kuchyni. Součástí apartmá je WC a koupelna. Bezbariérový přístup. 
Pokoj je orientován na jihozápad, balkonové dveře vedou přímo do zahrady. K vybavení pokoje patří jedno polohovací lůžko a dvě válendy, na kterých můžete usínat při praskání dřeva v krbu. Další spaní je možné na dvoulůžkové peci nad krbem, odkud se po probuzení díváte přímo na zahradu, podle sezóny třeba i na rozkvetlou skalku. V přilehlé jídelně je kromě velkého jídelního stolu také další pec na spaní a ještě jedno lůžko. Stará mlynářská kuchyň je zařízena kachlovými kamny, ale i moderním vybavením (čtyřplotýnková varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, varná konvice a další). Ani v kuchyni nechybí pohodlná válenda. 

Apartmá u jezírka se skládá z ložnice se třemi samostatnými lůžkami, druhé ložnice s dvojlůžkem a velké kuchyně s jídelnou, ve které je opět navíc také pec s místem pro spaní a pohodlný rozkládací gauč. Součástí apartmá je WC a koupelna. Bezbariérový přístup. 
Z kuchyně (čtyřplotýnková varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, varná konvice, pračka), se vychází přímo na terasu u koupacího jezírka. 

Mansardové pokoje v nové nástavbě, kde je jeden dvoulůžkový a jeden třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a dále čtyři pokojíky (3x dvoulůžkový, 1x třílůžkový) se sociálním zařízením společným na patře.

Díle nabízíme také pět nových dvoulůžkových pokojů v bočním křídle. Tyto pokoje mají každý vlastní koupelnu s WC a sprchou. K dispozici je společná kuchyňka. Jeden z pokojů je řešen jako plně bezbariérový. 

Turistická ubytovna má vlastní vchod ze silnice a je situována v prvním patře nízkého křídla mlýna. Válendy jsou doplněny skříňkami, ubytovna má vlastní sociální zařízení (WC a sprcha). Celková kapacita ubytovny je nyní 8 lůžek, ale může být zvětšena přistýlkami. Ubytovna nemá zatím topení a proto není vhodná v zimě a chladu.

Gastronomie - Mladotický mlýn

V objektu je nově otevřená "Hospůdka ve mlýně ". Nabízíme klasickou českou kuchyni, snažíme se , aby byly k výběru dve-tři hotová jídla a polévka.  

Kromě služeb pro ubytované je hospůdka otevřena i služby pro veřejnost, a to o prázdninách denně, kromě úterka, od 11h do 20 h, v meděli jen do 17h. 

Doplňkový prodej turistických map a cigaret. Prodej mražených pochoutek, cukrovinek, nealko nápojů v plastu. 

Okolí - Mladotický mlýn

Mladotický mlýn se nachází u řeky Doubravy v podhůří Železných hor, na rozhraní Pardubického kraje, Středočeského kraje a Vysočiny. Romantické údolí řeky Doubravy nabízí vhodný terén  pro turistiku pěší i na kolech - ani rovina ani vysoké kopce. Zřícenina hradu Lichnice (5km), zámek Žleby (7km), přehrada Pařížov (6km). 

Ubytování Ronov nad Doubravou – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Mladotický mlýn

Mladotice 6,Ronov nad Doubravou 53843

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Mladotický mlýn - galerie

Mladotický mlýn - Hodnocení

1x
1x
0x
0x
0x