Penzion Blatenský dvůr ubytování Pardubice

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Penzion Blatenský dvůr

Fotografie uživatelů (14)

Penzion Blatenský dvůr Penzion Blatenský dvůr Penzion Blatenský dvůr zobrazit všechny fotografie

Penzion Blatenský dvůr

Blato 76, 53002 Pardubice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Blatenský dvůr ***

Penzion a restaurace Blatenský dvůr byl vybudován a otevřen v roce 2009 v obci Blato nacházející se v těsné blískosti měst Pardubice a ChrudimPenzion Blatenský dvůr Vám nabízí ubytování v šestnácti dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích.

Jestliže hledáte místo, kde se můžete výborně najíst, něco řádně oslavit nebo třeba jen příjemně posedět, jistě oceníte služby naší nově otevřené stylové restaurace s dvěma letními terasami, příjemným personálem a kvalitní kuchyní. K dispozici jsou také salonky s kapacitou 30 míst, které si můžete rezervovat pro události jako jsou rodinná oslava, společenský raut,svatební hostina, malé plesy či firemní akce.

Penzion Blatenský dvůr nabízí příjemné prostředí pro konání firemních akcí. Firemní akce lze pořádat formou prezentačních nebo školicích akcí. Blatenský Dvůr je také místo, kde lze strávit v rámci firemní akce velice příjemný romantický večer s hořícími svíčkami nebo zajímavé odpoledne při sportovní zábavě.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Blatenský dvůr

Penzion Blatenský dvůr nabízí ubytování v sedmnácti dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny: vlastním sociálním zařízením a internetovým připojením.

Gastronomie - Penzion Blatenský dvůr

Pro ubytované hosty nabízíme možnost připravit snídani v ceně 80 Kč.

Vyberte si nabídky ubytování Pardubice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Blatenský dvůr

Blato 76,Pardubice 53002

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion Blatenský dvůr - galerie

Penzion Blatenský dvůr - Hodnocení

2x
2x
1x
0x
0x