Penzion a Restaurace Na Netřebě ubytování Pardubice

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Penzion a Restaurace Na Netřebě

Fotografie uživatelů (13)

Penzion a Restaurace Na Netřebě Penzion a Restaurace Na Netřebě Penzion a Restaurace Na Netřebě zobrazit všechny fotografie

Penzion a Restaurace Na Netřebě

Mikulovice 7, 53002 Pardubice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion a Restaurace Na Netřebě ***

Penzion a restaurace Na Netřebě je umístěn mezi Pardubicemi a Chrudimí. Disponuje kapacitou 8 dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj je vybaven vlastní plně zařízenou koupelnou (včetně hotelového fénu), televizorem s příjmem satelitního vysílání, klimatizací a minibarem. Samozřejmostní je bezplatné připojení k Wi-Fi a parkování v areálu penzionu (na noc uzamčeném). Snídaně jsou podávány od 7 hodin, večeře pak do 21 hodin. Pro dopravu do blízkých Pardubic je hostům k dispozici smluvní taxi. Příjemný spánek zaručuje klidná lokalita i ortopedické matrace, kterými jsou pokoje vybaveny. Součástí restaurace je i salonek, který je využíván nejen jako snídaňová místnost, ale i pro potřeby školení nebo různých jednání.     

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion a Restaurace Na Netřebě

Penzio Na Netřebě disponuje 8 dvoulůžkovými pokoji o velikosti přibližně 20 m. Kařdý má vlastní koupelnu (2m x 2m) se sprchovým koutem, WC a hotelovým fénem. Pokoje jsou zařízeny moderním novým nábytkem, samozřejmostí je možnost jak manželské postele, tak i dvou oddělených lůžek. Na každém pokoji je televizor, minibar, klimatizace.   

Gastronomie - Penzion a Restaurace Na Netřebě

K penziou patří vlastní restaurace, která je otevřena od 7 do 22 hodin a svou kvalitou vyhlášena v celém regionu.

Okolí - Penzion a Restaurace Na Netřebě

V okolí je nově vybudována síť cyklostezek, z turistických cílů jsou nejbližší lanový park Podhůra v Chrudimi, zámek ve Slatiňanech, Veselý kopec.

Ubytování Pardubice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion a Restaurace Na Netřebě

Mikulovice 7,Pardubice 53002

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion a Restaurace Na Netřebě - galerie

Penzion a Restaurace Na Netřebě - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x