Hotel Alster ubytování Jevíčko

Fotografie uživatelů (11)

Hotel Alster Hotel Alster Hotel Alster zobrazit všechny fotografie

Hotel Alster

Pivovarská, 56943 Jevíčko

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Alster ***

Hotel Alster*** se nachází v centru města Jevíčka (severozápadní Morava - centrum severní části Malé Hané). Hotel nabízí svým zákazníkům jak ubytování, tak i příjemné posezení v restauraci s terasou s možností grilování. 

Hotel Alster nabízí vhodné příležitosti k uspořádání rodinných oslav, třídních srazů, svateb, smutečních hostin, promocí, firemních akcí, atd. Ideální podmínky doplňuje letní terasa s možností vlastního grilování.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Alster

Hotel Alster nabízí svým hostům ubytování v 1-, 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích a apartmánu s vířivou masážní vanou. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC a TV se satelitním příjmem. Wi-fi internet zdarma v celém objektu.

Gastronomie - Hotel Alster

Restaurace nabízí příjemné posezení, přívětivý personál a výbornou kuchyni. V letním období je hostům k dispozici krásná letní terasa.

Okolí - Hotel Alster

Okolí Jevíčka se vyznačuje převážně pahorkatinami nabízející ideální možnosti pro pěší turistiku či cykloturistiku. Ke sportovnímu vyžití dále slouží tenisové kurty, přírodní nádrž Smolná nebo jezdecký klub Osada Lípa. Návštěvníkům je rovněž k dispozici nově otevřený aquapark.

Nedaleko města se také nachází hrad Bouzov (21 km), zámky ve Velkých Opatovicích (3 km), Letovicích (17 km), Moravské Třebové (18 km) a Boskovicích (20 km), zřícenina hradu Cimburk (8 km), jeskyně Javoříčko (32 km), Macocha (40 km)...

Ubytování Jevíčko – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Alster

Pivovarská,Jevíčko 56943

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: alster@hotel.cz

Hotel Alster - galerie

Hotel Alster - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0xDárkové poukazy Spa.cz