Hájenka Strakov ubytování Strakov

Fotografie uživatelů (7)

Hájenka Strakov Hájenka Strakov Hájenka Strakov zobrazit všechny fotografie

Hájenka Strakov

Strakov 15, 57001 Strakov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hájenka Strakov

Hájenka Strakov se nachází na okraji malebné obce Strakov vzdálené čtyři kilometry od Litomyšle. Ubytování je ve třech dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením. Ve dvou pokojích je možnost přistýlky (celkem 8 míst). Pro všechny pokoje je plně vybavená společná kuchyňka.

Tato dispozice umožňuje jak pronájem jednotlivých pokojů samostatně, tak i celého apartmánu najednou. V přízemí objektu je možno po dohodě zapůjčit zasedací místnost (cca 12 míst). Součástí objektu je uzavřený dvůr pro parkování, venkovní posezení, dětské hřiště, venkovní bazének a úschovna kol.

Prožijte ideální dovolenou v místě, které snoubí klid přírody s kulturou, moderní architekturou a množstvím sportovních aktivit nedaleké Litomyšle.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hájenka Strakov

Každý pokoj je vybaven TV, v celém objektu je možnost wi-fi připojení zdarma. Jedná se o ubytování ve třech dvoulůžkových pokojích se samostatným sociálním zařízením pro každý pokoj. První pokoj má manželskou postel a druhou plnohodnotnou postel jako přistýlku.Druhý pokoj má dvě samostatná lůžka amožnost přistýlky a třetí pokoj má dvě samostatná lůžka. Centrálním schodištěm je zajištěn přístup k ubytovacím pokojům a společné kuchyňce. Pokoje jsou vybaveny stolem a dvěma židlemi, nočními stolky a vestavěnou šatní skříní včetně botníku. V kuchyňce se nachází plně vybavená kuchyňská linka s elektrickým vařičem, lednicí, mikrovlnou troubou, elektrickou varnou konvicí a kuchyňským mobiliářem. Dále je zde k dispozici šestimístný jídelní stůl.

Gastronomie - Hájenka Strakov

Součástí ubytovny je plně vybavená kuchyňka. Možnost stravování a nákupu potravin v okolí: Motorest Janov (2 km), Litomyšl (4 km), v obci Strakov je v provozu hospoda bez kuchyně.

Okolí - Hájenka Strakov

Litomyšl (4 km) – město historie, sportu, kultury a moderní architektury. Renesanční zámek s více než osmi tisíci originálními sgrafity a stálou expozicí soch Olbrama Zoubka (od roku 1999 památka UNESCO). Téměř 500 m dlouhé náměstí s gotickou radnicí a řadou renesančních i barokních domů. Unikátní muzeum s nástěnnými malbami českého umělce Josefa Váchala –Portmoneum. Moderní architektura – Klášterní zahrady, nábřeží řeky Loučné, autobusové nádraží,Nový kostel,krytý plavecký bazén,sportovní areál Černá hora,III. základní škola apod. Lázně ducha – operní festival Smetanova Litomyšl, Mladá Smetanova Litomyšl, Toulavcovy. Prázdninové pátky, Majáles, Středa, hudby Vám třeba, výstavy, koncerty divadelní představení , digitální kino. Sport – krytý plavecký bazén, koupaliště, bowling, squash, tenis, zimní stadion, motokáry. 

Česká Třebová (13 km) – město sportu a turistiky, naučné stezky, SKI areál Přívrat(sjezdovka 560 m),SKI areál Peklák (sjezdovka 800 m), lanové centrum,Sportovní areál „HORY“a Kozlovský kopec - pravidelně upravované běžkařské tratě, krytý plavecký bazén,zimní stadion. 

Polička  (22 km) – rodiště Bohuslava Martinů, městské opevnění,hrad Svojanov.

Vysoké Mýto (20 km) –  www.vysoke-myto.cz -  největší čtvercové náměstí v Čechách,expozice Carrosserie Sodomka,autodrom

Dostupnost - Hájenka Strakov

BUS - Strakov - 300 m

Nádraží - Litomyšl - 5 km, Česká Třebová - 10 km

Vyberte si nabídky ubytování Strakov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hájenka Strakov

Strakov 15,Strakov 57001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hajenka-strakov@hotel.cz

Hájenka Strakov - galerie

Hájenka Strakov - Hodnocení

3x
0x
0x
0x
0x