Ubytování Cotkytle ubytování Cotkytle

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Ubytování Cotkytle

Fotografie uživatelů (18)

Ubytování Cotkytle Ubytování Cotkytle Ubytování Cotkytle zobrazit všechny fotografie

Ubytování Cotkytle

Cotkytle 92, 56132 Cotkytle

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Ubytování Cotkytle ***+

Nabízíme návštěvníkům příjemné ubytování rodinného typu ve dvou prostorných apartmánech.V každém apartmánu jsou 2 pokoje s manželskými postelemi a velká pohovka, kuchyň a sociální zařízení Toto vše se nachází  v samostatném patře, kde naleznete klid a soukromí . V suterénu domu je k dispozici pinpongový stůl, po domluvě možno půjčit sportovní vybavení, venkovní gril, kola, možnost si zahrát volejbal nebo badminton. Po dohodě možno zajistit polopenzi nebo pouze snídani. Všechny prostory jsou nekuřácké. Zdejší ubytování ocění zejména ti, kteří hledají odpočinek v krásném klidném prostředí.Pro rybáře máme připravený pstruhový rybník nebo se můžete podívat na náš chov oveček s možností ochutnávky jehněčího masa. Budeme rádi, pokud nás navštívíte a bude se Vám u nás líbit.

Zaslat poptávku

Pokoje - Ubytování Cotkytle

Pokoje jsou stylově vybavené dřevěným nábytkem, dřevěné obložení a podlahy. Velká pohovka, internet, Tv, CD přehrávač.V kuchyni naleznete lednici, elektricky sporák, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici a vše co potřebujete k vaření. Po dohodě možno zajistit polopenzi. Krásné výhledy do okolní krajiny. U nás najdete klid a příjemnou atmosféru.

Gastronomie - Ubytování Cotkytle

K dispozici jsou plně vybavené kuchyně k vlastnímu vaření.Zajistíme snídaně nebo polopenzi.

Okolí - Ubytování Cotkytle

Cotkytle je nevelká podhorská obec s 430 obyvateli v podhůří Orlických hor a Jeseníků v nadmořské výšce 610 m. Nachází se ve východních Čechách, 15 km od města Lanškroun a 12 km od Skiareálu Čenkovice.

Obec se rozkládá na hranici mezi Čechy a Moravou, část obec leží v Čechách a část na Moravě. . Jihozápadním směrem se nad obcí zvedá nejvyšší bod Zábřežské vrchoviny a to Lázek ( 714 m.n.m.).  Na tomto vrcholku najdeme turistickou chatu s rozhlednou, poskytující malebné výhledy do dalekého okolí.

Obec je obklopena pěknými lesy a východním směrem se rozprostírá území přírodního parku Březná. Západním směrem od obce najdeme tři chráněná území a to přírodní rezervaci V Dole, přírodní rezervaci Selský les a přírodní památku Selský potok. Rezervaci V Dole tvoří území s bohatým výskytem chráněné bledule jarní. Selský les tvoří původní jedlobučina pralesovitého typu s mohutnými buky. Přírodní památka Selský potok chrání meandrující koryto Selského potoka, na jehož březích se daří růstu bledule jarní. Cotkytlí prochází silnice spojující města Štíty a Moravská Třebová.

Obec je součástí cyklotras pro náročnější cyklisty a značených turistických cest. Po červené dojdeme do Cotkytle z města Štíty a značka dále pokračuje na vrchol Lázek. Jihozápadním směrem dojdeme po zelené značce rovněž na vrchol Lázek, vydáme-li se po zelené severním směrem z obce dojdeme krásnými lesy na Suchý vrch ( 995 m.n.m.), kde rovněž najdeme rozhlednu a nově zrekonstruovanou Masarykovu chatu

Dostupnost - Ubytování Cotkytle

Nejlépe se k nám dostanete autem nebo na motorce. Autobusová zastávka je 1km daleko. Vlak u nás nenajdete. Po dohodě je možné zajistit dopravu.

Další informace

Sleva na ubytování při pobytu na tří a více noci.

Ubytování Cotkytle – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Ubytování Cotkytle

Cotkytle 92,Cotkytle 56132

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: ubytovani-cotkytle@hotel.cz

Ubytování Cotkytle - galerie

Ubytování Cotkytle - Hodnocení

3x
0x
0x
0x
0x