Penzion Jiřinka ubytování Dolní Morava

Fotografie uživatelů (35)

Penzion Jiřinka Penzion Jiřinka Penzion Jiřinka zobrazit všechny fotografie

Penzion Jiřinka

Velká Morava 133, Dolní Morava, 56169 Dolní Morava

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-jirinka@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Jiřinka ****

Penzion Jiřinka nabízí ubytování ve 12 apartmánech vybavených mimo jiné širokoúhlou televizí, wi-fi, kuchyňkou s příslušenstvím, oddělenou toaletou, dešťovými sprchami, ale i speciálními prostory pro vysoušení lyžařského oblečení. Při stavbě penzionu jsme mysleli na maximální pohodlí našich hostů. Klid na pokojích je zaručen akustickými příčkami mezi apartmány a padacím prahem u vstupních dveří. Pohodlí potom zdravotními matracemi a vkusným zařízením.

Ceny ve výhodných balíčcích se pohybují od 500 Kč na osobu a zahrnují parkování u penzionu, snídani, wifi a  wellness v němž najdete: vířivku pro 6 osob,  kombinovanou finskou a infra saunu, vyhřívanou římskou lavici, parní saunu a venkovní vyhřívaný bazén s protiproudem a slanou vodou.

Za zmínku stojí také restaurace s panoramatickým výhledem, dětský koutek, vinný sklep, víceúčelové sportovní hřiště pro tenis, volejbal a další sporty a  speciální skříně s vyhřívaným vysoušečem bot.

Navštivte nás a poznejte krásy pohoří Králického Sněžníku.

Zaslat poptávku

Máte-li zájem o další ubytování Dolní Morava, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Jiřinka

Velká Morava 133, Dolní Morava,Dolní Morava 56169

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-jirinka@hotel.cz

Penzion Jiřinka - galerie

Penzion Jiřinka - Hodnocení

4x
0x
0x
0x
0x