Hotel Radešov ubytování Kašperské Hory

Fotografie uživatelů (9)

Hotel Radešov Hotel Radešov Hotel Radešov zobrazit všechny fotografie

Hotel Radešov

Rejštejn-Radešov 6, 34192 Kašperské Hory

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Radešov **

Objekt je vhodný pro školy, školky v přírodě, sportovní soustředění, pořádání kurzů, rekreaci jednotlivců i skupin. Ubytovací kapacita je 50 lůžek, 2-5 lůžkové pokoje turistické kategorie (sociální zařízení, sprchy -teplá voda na patře). Restaurace s celodenním provozem a výbornou domácí kuchyní. Společenská místnost s televizí, místnost pro děti, učebna. Dětské a sportovní hřiště.

Zaslat poptávku

Okolí - Hotel Radešov

V okolí hotelu se nachází několik kulturních a historických památek. Mezi zajímavé historické památky v okolí patří především hrad Kašperk a zřícenina hradu Rábí. Krásný výhled na okolí se nabízí z rozhledny Svatobor. Město Sušice poskytuje návštěvníkům bohaté kulturní a sportovní vyžití. 3 Km od hotelu se nachází město Kašperské Hory, kde najdeme muzeum šumavy a muzeum historických motocyklů. Turisticky velice zajímavá je řeka vydra. Na této řece, nedaleko od našeho hotelu, se nachází historická elektrárna Čeňkova Pila.

Máte-li zájem o další ubytování Kašperské Hory, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Radešov

Rejštejn-Radešov 6,Kašperské Hory 34192

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-radesov@hotel.cz

Hotel Radešov - galerie

Hotel Radešov - Hodnocení

4x
0x
0x
0x
0x