Penzion St. Leonhard ubytování Nýrsko

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Penzion St. Leonhard

Fotografie uživatelů (27)

Penzion St. Leonhard Penzion St. Leonhard Penzion St. Leonhard zobrazit všechny fotografie

Penzion St. Leonhard

Chudenín-Uhliště 21, 34022 Nýrsko

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion St. Leonhard ***

 Jsme tří hvězdičkový penzion a nabízíme Vám příjemné, čisté prostředí s výbornou kuchyní, stylovou restaurací a barem, vřelou obsluhou a nadstandardním ubytováním . Stylově zařízené pokoje a apartmány z převážně přírodních materiálů poskytují pohodlné ubytování.Chvíle strávené u nás nabízí velké možnosti aktivního odpočinku, využití nedalekých lyžařských středisek, golfového hřiště a nespočet turistických a cyklistických tras.

Především je penzion ideální pro rodiny s dětmi, skupiny seniorů a další hosty. Rodiče jistě ocení nabídku dětských postýlek, židliček, speciálního dětského menu, dětské hřiště, pískoviště a spoustu hraček pro jejich ratolesti. Dále jsou pro rodiny k dispozici stolní tenis, šipky, kuželky, billiar, trampolína, houpačka, prolézačka, klouzačka, dětská lezecká stěna nebo odpočinek ve wellness se saunou, suchou párou, masážemi, pedikúrou a kosmetikou.

Parkování v areálu a připojení k internetu jsou samozřejmostí a zcela zdarma. Disponujeme vnitřním vyhřívaným bazénem se slanou vodou, jenž je v ceně ubytování. Venkovní altán s krbem Vám poslouží k večernímu grilování nebo klidnému posezení ze letních teplých nocí. Dále vlídnou romantickou atmosféru dodává penzionu též přírodní jezírko s ostrůvkem a vysvěcenou kapličkou, kolem protékající potok po hranici areálu nebo klidná hladina rybníka za jezdeckým areálem s jízdárnou.

Penzion je totiž situován do samotné přírody v západní části Šumavy nedaleko města Klatovy a přináší návštěvníkům pocit klidného a pohodového prostředí pro spokojeně strávenou dovolenou, odpočinkový víkend nebo i služební cestu. Kolorit penzionu dotváří i okolní pravá šumavská příroda. Nevysoké kopce, smíšené lesy nebo přilehlé louky jsou vhodné pro odpočinkové procházky, náročnou pěší turistiku. Nespočet cyklistických trasje určeno nejen pro náročné cyklisty, ale i pro klidný výšlap po okolí. Milovníci hub si v blízkých lesích naleznou i možnost si pobyt zpestřit hledáním pravých šumavských hříbků.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion St. Leonhard

Náš penzion nabízí pohodlné a příjemné ubytování v pokojích: 1x jednolůžkový 12x dvoulůžkový 2x apartmá (kuchyně, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj) Všechny pokoje a apartmá mají vlastní WC a sprchový kout. Pokoje jsou vybaveny telefonem, televizí /51cm/ digitálním satelitem, miniledničkou a balkonem. Na všech pokojích je možné mít s sebou Vašeho pejska.

Gastronomie - Penzion St. Leonhard

Studené snídaně v ceně ubytování, teplé za příplatek, večeře z denní nabídky české kuchyně nebo jídelního lístku. Obědy neposkytujeme.

Dostupnost - Penzion St. Leonhard

K penzionu se dostanete od Plzně po silnici E 53 do Klatov, kde v centru odbočíte doprava na Domažlice. Po výjezdu z Klatov se na kopci dáte doleva po silnici č. 191 směrem na Nýrsko a Železnou Rudu. V Nýrsku odbočíte směrem do centra a dále pokračujete směr Chudenín, vzdálený cca 4 km po silnici č 190. V Chudeníně odbočíte podle ukazatele vlevo směrem na Fleky a pojedete dále podle potoka. Penzion uvidíte po ujetí 1 km po levé straně.

TIP! Pokud budete zadávat do navigace Uhliště 21 a nenabídne vám čp. 21, zadejte cíl Fleky přes Chudenín, jinak dojedete do Uhliště a budete nás tam hledat J. Pokud tam dojedete, za benzínkou se dejte doprava a přijedete do Chudenína, kde se dáte doleva a pak stejně na Fleky.

Ubytování Nýrsko – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion St. Leonhard

Chudenín-Uhliště 21,Nýrsko 34022

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-stleonhard@hotel.cz

Penzion St. Leonhard - galerie

Penzion St. Leonhard - Hodnocení

10x
2x
0x
0x
0xDárkové poukazy Spa.cz