Apartmány Braníčkov ubytování Velhartice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Apartmány Braníčkov

Fotografie uživatelů (22)

Apartmány Braníčkov Apartmány Braníčkov Apartmány Braníčkov zobrazit všechny fotografie

Apartmány Braníčkov

Braníčkov 9, 34142 Velhartice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Apartmány Braníčkov ****

Specializujeme se na rodiny s dětmi

Jsme přímo stvořeni pro rodinnou dovolenou s dětmi, jsme baby friendly! Celý areál je oplocený,takže zatímco vy si lebedíte na lehátku, děti si bezpečně hrají ve velké zahradě či na dětském hřišti. V létě navíc zajišťujeme hlídání dětí. Pobyt si u nás užijí i senioři či hendikepování (bezbariérový přístup), zamilované páry, turisté, dětské sportovní oddíly, firmy a další.

Chcete prožít dovolenou na venkově, ale vyžadujete luxus? Vsaďte na jistotu a svěřte se do naší péče jako stovky spokojených rodin před vámi. Ubytujeme vás v přepychových apartmánech s výhledem do krajiny. Pohostíme vás šumavskými specialitami, vydatným snídaňovým rautem či ovocem přímo ze zahrady - poctivá gastronomie je srdcem Braníčkova. Odpočinete si v bazénu s mořskou solí, ve vířivce, sauně nebo na masáži. Zahrajete si bowling, minigolf a pročistíte si mysl na čerstvém vzduchu (získali jsme statut vzdušné lázně).

Málokterý  penzion se může pochlubit tak rozlehlou zahradou, jako je ta naše - nechybí v ní dětská hřiště ani jedinečná kaskáda bio jezírek pro koupání v přírodě. U nás v Braníčkově si užijete klid přírodního parku Kochánov a když budete chtít, za pár chvil se dostanete i na věhlasná turistická místa Šumavy. 

Zaslat poptávku

Pokoje - Apartmány Braníčkov

Těšte se na moderní, prostorné, nekuřácké a nadstandardně vybavené apartmány. V každém apartmá je plně zařízená kuchyně, obývák se satelitní LCD TV, koupelna a vysokorychlostní internet skvělý pro živé přenosy. Celkem až 11 apartmánů, 26 lůžek: budova A (bezbariérové apartmány), budova B (dvoupodlažní wellness apartmány), budova C (dvoupodlažní apartmány).

Gastronomie - Apartmány Braníčkov

Umíme skvěle vařit a vaříme rádi :); nejlépe jídla spjatá s místním regionem – k vyhlášeným lahůdkám patří např. šumavské čevaby, starošumavský kuřecí steak plněný uzeným a cibulkou s liškami,šumavské bramboráky či tatarák z pravé svíčkové. Snídaně servírujeme jako švédský stůl nebo přímo do postele.

Okolí - Apartmány Braníčkov

Ovzduší v Braníčkově je tak čisté, že se můžeme pochlubit statutem vzdušné lázně. Také jsme získalicertifikáty kvality ŠUMAVA – originální produkt a Baby friendly certificate.

Dostupnost - Apartmány Braníčkov

autem přes obec Nemilkov; autobus: Velhartice-Nemilkov (2 km), vlak: Nemilkov (4,2 km)

Další informace

Chcete prožít dovolenou na venkově, ale vyžadujete luxus? Vsaďte na jistotu a svěřte se do naší péče jako stovky spokojených rodin před vámi. Ubytujeme vás v přepychových apartmánech s výhledem do krajiny. Pohostíme vás šumavskými specialitami, vydatným snídaňovým rautem či ovocem přímo ze zahrady - poctivá gastronomie je srdcem Braníčkova. Odpočinete si v bazénu s mořskou solí, ve vířivce, sauně nebo na masáži. Zahrajete si bowling, minigolf a pročistíte si mysl na čerstvém vzduchu (získali jsme statut vzdušné lázně). Málokterý  penzion se může pochlubit tak rozlehlou zahradou, jako je ta naše - nechybí v ní dětská hřiště ani jedinečná kaskáda bio jezírek pro koupání v přírodě. U nás v Braníčkově si užijete klid přírodního parku Kochánov a když budete chtít, za pár chvil se dostanete i na věhlasná turistická místa Šumavy. 

Vyberte si nabídky ubytování Velhartice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Apartmány Braníčkov

Braníčkov 9,Velhartice 34142

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: apartmany-branickov@hotel.cz

Apartmány Braníčkov - galerie

Apartmány Braníčkov - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x