Hotel Pod Kokšínem ubytování Spálené Poříčí

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Pod Kokšínem

Fotografie uživatelů (43)

Hotel Pod Kokšínem Hotel Pod Kokšínem Hotel Pod Kokšínem zobrazit všechny fotografie

Hotel Pod Kokšínem

Hořehledy 35, 33561 Spálené Poříčí

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-pod-koksinem@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Pod Kokšínem ***+

Hotel "Pod Kokšínem" je součástí moderního golfového areálu, který je zasazen do malebné a nedotknuté brdské přírody. Své služby nabízí široké veřejnosti - golfistům, cyklistům, seniorům, rodinám s dětmi i domácími mazlíčky a to za velmi rozumné ceny. Součástí nabídky jsou i velmi populární balíčky, které nabízí nejčastěji využívané služby za akční ceny. Hotel disponuje kongresovým sálem s kapacitou cca 50 míst, který je kompletně audiovizuálně vybaven (projektor, TV, WIFI, flipchart, ozvučení). Pravidelně zaštiťujeme firemní školení a prezentace, včetně stravování. Ve spolupráci s PilsnerGolf Resortem pořádáme firemní aktivity a teambuildingy, golfové školičky a akademie. Dokážeme připravit nevšední zážitky pro úplné golfové nováčky i ostřílené znalce greenů.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Pod Kokšínem

K dispozici je široká škála pokojů, od jednolůžkových, přes klasické dvoulůžkové (se společnými i oddělenými postelemi), trojlůžkové apartmány a nebo čtyřlůžkové loftové patrové pokoje. Vrcholem nabídky je dvoupokojové královské apartmá. Velikostně se pokoje pohybují od 17 m2 u nejmenších pokojů až po více než 50 m2 u královského apartmá. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem (některé s vanou), TV, WIFI zdarma, pohodlné postele velikosti king size, šatní skříně a komody, rozkládací pohovky využitelné pro přistýlku, minibary a fény na vlasy (pouze ve vybraných pokojích).

Gastronomie - Hotel Pod Kokšínem

Restaurace “Pod Kokšínem“ nabízí kompletně nekuřácký prostor o kapacitě cca 70 míst, který doplňuje venkovní terasa i kongresový sál. V chladnějším počasí je vyhřívána krbem, což vytváří velmi příjemnou a vřelou atmosféru.  V jídelníčku nechybí jak tradiční, tak originální pokrmy, plzeňské pivo a výběr z vín a sektů jsou samozřejmostí. 

Okolí - Hotel Pod Kokšínem

Nedotknutá a malebná brdská příroda je hlavní devízou místní krajiny. Řada kulturních památek (zámků, hradů, muzeí či zřícenin), výběr z koupání, několik sportovních či turistických cílů, spletitá síť cyklostezek - to vše najdete v našem okolí. Naše recepce vám ráda navrhne varianty trávení volného času přesně podle vašich představ.

Dostupnost - Hotel Pod Kokšínem

Hotel "Pod Kokšínem" stojí přímo na návsi obce Hořehledy, kterou protíná silnice I. třídy spojující Plzeň s Příbramí. Z Plzně je to k nám necelých 20 minut, z Prahy přesně hodinku.

Ubytování Spálené Poříčí – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Pod Kokšínem

Hořehledy 35,Spálené Poříčí 33561

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-pod-koksinem@hotel.cz

Hotel Pod Kokšínem - galerie

Hotel Pod Kokšínem - Hodnocení

7x
0x
0x
0x
0x