Euro Hostel ubytování Plzeň

Fotografie uživatelů (6)

Euro Hostel Euro Hostel Euro Hostel zobrazit všechny fotografie

Euro Hostel

Na Roudné 13, 30100 Plzeň

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Euro Hostel **

Euro Hostel nabízí jak privátní pokoje (jednolůžkové až sedmilůžkové), tak i sdílené pokoje tzv. dormitory (šestilůžkové). Snídaně je možná za poplatek 150,- Kč na osobu a je podávána v hotelové restauraci. Euro Hostel se nachází v budově hotelu Roudná. K dispozici je oplocené parkoviště za 150,- Kč / noc, které je vzdáleno cca 50 metrů od hostelu či je možné parkovat bez poplatku přímo před budovou.

 

Zaslat poptávku

Pokoje - Euro Hostel

Euro hostel má k dispozici 4 vícelůžkové pokoje s kapacitou 22 lůžek. Pokoje se nachází v budově Hotelu Roudná. Pokoje mají vlastní sociální zažízení (srpchový kout a WC). Ručníky jsou možné k zapůjčení za poplatek 50,- Kč a vratnou zálohu 100,- Kč.

Gastronomie - Euro Hostel

Steak restaurant  - Saloon Roudná, pyšnící se titulem „Nejlepší západočeská restaurace roku 2013“ získaném na gurmánském Apetit festivalu, se nachází hned vedle hotelu Roudná a Palace. Naše restaurace nabízí špičkovou kuchyni a steaky z argentinského hovězího masa a domácího bio chovu plemene Angus aberdeen, bohatě zásobený bar, 4 druhy čepovaných piv, soukromou vinotéku – bohatý výběr tuzemských a kvalitních argentinských vín z vinařství Luigi Bosca, nově zrekonstruované prostory s obrovskou variabilitou, salónky, velký společenský sál  s kapacitou až 350 osob.

Členité řešení restaurace přímo vybízí k pořádání malých i větších setkání. Pokud si přejete uspořádat narozeninovou oslavu, svatbu, meeting, prezentaci, vzdělávací kurzy nebo jiné firemní či soukromé akce, jste u nás na správné adrese. Naše klimatizovaná konferenční místnost je Vám k dispozici 24 hod denně.

Okolí - Euro Hostel

V blízkosti hostelu je možné navštívit Plzeňský pivovar, Plzeňské muzeum či Plzeňské podzemí. Či se svými ratolestmi navštívit nedalekou ZOO.

Dostupnost - Euro Hostel

Zastávka: 100m

Autobusové nádraží: 1000m

Vlakové nádraží: 1000m

Centrum: 500m

Letiště: 90km

Další informace

Služby hotelu:

- praní prádla za poplatek 200,- Kč

- snídaně za poplatek 150,- Kč

- domácí mazlíček 100,- Kč

- ručník 50,- Kč + vratná záloha 100,- Kč

 

Máte-li zájem o další ubytování Plzeň, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Euro Hostel

Na Roudné 13,Plzeň 30100

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: euro-hostel@hotel.cz

Euro Hostel - galerie

Euro Hostel - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x