HOTEL GONDOLA ubytování Plzeň

Fotografie uživatelů (25)

HOTEL GONDOLA HOTEL GONDOLA HOTEL GONDOLA zobrazit všechny fotografie

HOTEL GONDOLA

Pallova 44/12, 30100 Plzeň

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL GONDOLA ****

Wellness Hotel Gondola je připraven Vám poskytnout vysoký standard ubytovacích služeb.

Hotel Gondola v Plzni má k dispozici 20 klimatizovaných pokojů - 2 jednolůžkové a 18 dvoulůžkových, z toho 12 double a 6 twin.

Před hotelem je parkoviště vyhrazené pro hotelové hosty. Pro maximální spokojenost hostů je zajištěn 24 hodinový room service, praní prádla, sekretářské služby, možnost rezervace vstupenek na kulturní a sportovní akce. Hosté mají možnost využití přístupu na internet zdarma a samozřejmostí je zajištění jejich mobility prostřednictvím smluvní taxi služby.

Součástí hotelového komplexu je i nově vybudované Wellness centrum Gondola, které nabízí relaxaci těla i ducha v útulném a zcela privátním prostředí relaxačního centra. Ať se již rozhodnete využít whirlpool nebo saunu či obojí.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL GONDOLA

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (se sprchovým koutem nebo vanou) s WC, televizorem s dálkovým ovládáním a satelitním příjmem, rádiem, přípojkou na internet (pevná nebo WIFI), telefonem s přímou volbou a minibarem.

Gastronomie - HOTEL GONDOLA

K hotelu patří velice příjemná, klidná a útulná Restaurace Gondola s kapacitou 30 míst a víceúčelový sál Venezia se 100 místy. Restaurace nabízí velký výběr jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně, zejména kuchyně středomořské.

Okolí - HOTEL GONDOLA

Komplex HRW Gondola**** je umístěn uprostřed nově zrekonstruovaného parku v krásné lokalitě Mlýnská strouha. Vzhledem k umístění Gondola snoubí klid zeleně spolu s rušností metropole.

Dostupnost - HOTEL GONDOLA

Zastávka: 50 m
Autobusové nádraží: 1000 m
Centrum: 100 m
Vlakové nádraží: 1000 m

Ubytování Plzeň – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

HOTEL GONDOLA

Pallova 44/12,Plzeň 30100

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

HOTEL GONDOLA - galerie

HOTEL GONDOLA - Hodnocení

34x
10x
4x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 90%

  • Petr Nechvíle

    pokud není volné parkovací místo tak parkovací průkaz je k ničemu

  • Milada Brabcová

    Příjemný klidný hotel nabízející kvalitní ubytovací standard jak pro soukromou tak služební cestu přímo v centru města. Ráda využiji služeb hotelu znovu.