Hotel RANGO ubytování Plzeň

Fotografie uživatelů (13)

Hotel  RANGO Hotel  RANGO Hotel  RANGO zobrazit všechny fotografie

Hotel RANGO

Pražská 89/10, 30100 Plzeň

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel RANGO ***

Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchou a WC, satelitní televizí, telefonem s přímou volbou, přípojkou na internet a minibarem.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel RANGO

Hotel Rango má k dispozici 12 pokojů poskytujících příjemný komfort. Možnost přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, k dalšímu vybavení náleží vysoušeč vlasů, TV/SAT, telefon s přímou volbou, WIFI, minibar, parkoviště.

Gastronomie - Hotel RANGO

Restaurace Rango se nachází na adrese Pražská 10 v útulném prostředí budovy, která je součástí historického centra Plzně, 20 m od hlavního náměstí. Nechte se okouzlit interiérem, který Vás provede bell epoque, toskánskem a konečně atmosférou 16. století, ve kterém byl dům postaven a ještě pořád v nádherných sklepních klenbách stojí studna jako svědek dávné minulosti. K vynikajícím specialitám italské a středozemní kuchyně doporučujeme vína ze zahraniční i domácí nabídky

Okolí - Hotel RANGO

Historické centrum města, pivovar, pivovarské muzeum, synagoga, zologická zahrada, dinopark. V okolí: vodní nádrž Hracholusky, Zámek Kozel - Šťáhlavy, Golf Park Plzeň - Dýšina.

Další informace

Recepce hotelu nepřetržitě k dispozici. V hotelu se nachází stylová restaurace, kde Vám rádi připraví italské a řecké speciality. Pes není povolen. Parkování u hotelu zdarma. Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Telefon na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji Pokoje se sociálním zařízením Minibar na pokoji

Vyberte si nabídky ubytování Plzeň. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel RANGO

Pražská 89/10,Plzeň 30100

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-rango@hotel.cz

Hotel RANGO - galerie

Hotel RANGO - Hodnocení

4x
1x
0x
0x
0x