Hotel U Pramenů ubytování Plzeň

Fotografie uživatelů (10)

Hotel U Pramenů Hotel U Pramenů Hotel U Pramenů zobrazit všechny fotografie

Hotel U Pramenů

Na Roudné 123/212, 30100 Plzeň

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel U Pramenů ****

Pro hosty je k dispozici celkem 20 dvoulůžkových pokojů, 16 Standard pokojů, 2 Business pokoje a 2 apartmány netradičního stylu v klidném prostředí. Pokoje nabízejí komfortní ubytování se vším, co patří ke standardu first class. Ve dvoupatrovém hotelu Vám dále nabízíme možnost regenerace v hydromasážní vaně i odpočinku ve finské sauně.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel U Pramenů

Nabízíme 16 Standard pokojů, které jsou dvoulůžkové, na výběr jsou s oddělenými a manželskými postelemi. Na některé z pokojů je možnost přidat přistýlku. Dále jsou k dispozici 2 Business pokoje, kde se nachází prostorná předsíň, která umožňuje i pracovní jednání. V apartmánech je možno ubytovat jednu až čtyři osoby, jednotlivé místnosti jsou odděleny dveřmi. Host si může vybrat, zda chce pokoj s vanou či sprchovým koutem. Na Business pokoji je možno využít rohovou vanu. Pokoje jsou odlišně a originálně laděny do různých barevných odstínů. Některé pokoje jsou s terasou.

Gastronomie - Hotel U Pramenů

Mistři kuchyně sestavili pro Vás jídelní lístek české i mezinárodní kuchyně, ze kterého si vždy vyberete tu pravou specialitu na snídani, oběd či večeři, kterou si můžete vychutnat v restauraci netradičního designu nebo hotelové zahradě. Široký výběr lahodné kávy Segafredo, teplých nápojů, zmrzlinových a ovocných pohárů, dezertů a domácích dortíků, chutných a rychlých snecků, příjemná hudba, denní tisk, to vše Vám nabízí klidné prostředí naší hotelové kavárny. V teplých měsících provozujeme venkovní restauraci v naší hotelové zahradě. Vlastníme vinotéku s kvalitními moravskými víny, která je největší odrůdovou vinotékou v Plzni.

Okolí - Hotel U Pramenů

Hotel se nachází v nejstarší plzeňské čtvrti Roudná. Nedaleko od centra města, ale přesto již v klidné oblasti mimo dopravní ruch. Nedaleko od hotelu je možné navštívit unikátní soustavu Boleveckých rybníků, které jsou vhodné na krásné procházky, koupání, ale i cykloturistiku. Pro sportovní vyžití poslouží i tenisové kurty v blízkosti hotelu. Snadno se dostanete také do plzeňské Zoologické a botanické zahrady, která stojí za návštěvu. Blízkost centra Vám umožní bez problémů navštívit všechny významné pamětihodnosti města Plzně.

Dostupnost - Hotel U Pramenů

Přímo k hotelu Vás doveze MHD - autobus číslo 20, zastávka je vzdálena cca 100m od hotelu.

Další informace

V prostorách restaurace pravidelně pořádáme výstavy různých umělců. Pravidelně pořádáme řízené degustace vín ve spolupráci s malými moravskými vinaři. Přes léto provozujeme na zahradě letní kino s grilováním, v jehož rámci promítáme české filmy.

Máte-li zájem o další ubytování Plzeň, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel U Pramenů

Na Roudné 123/212,Plzeň 30100

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-u-pramenu@hotel.cz

Hotel U Pramenů - galerie

Hotel U Pramenů - Hodnocení

0x
4x
0x
0x
0x