Pension Antica ubytování Plzeň

Fotografie uživatelů (17)

Pension Antica Pension Antica Pension Antica zobrazit všechny fotografie

Pension Antica

Prokopova 269/34, 30100 Plzeň

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pension Antica

Pension Antica se nachází v centrální městské zástavbě západočeské metropole. Má vlastní restauraci, v níž se podávají jídla české a italské kuchyně. Oblíbené pizzy se připravují přímo před očima hostů v originální italské peci, vytápěné dřevem. Nově jsme do našeho stálého jídelního lístku zařadili zajímavou nabídku steaků.

Pro uzavřenou společnost jsou k dispozici dva salonky.

Pro hosty jsou připraveny 3 třílůžkové a 9 dvoulůžkových pokojů, které dle potřeby upravujeme na jednolůžkové. Standardním vybavením pokojů je TV, satelit, rádio, možnost připojení k internetu (kabel/WIFI) a vlastní sociální zařízení se sprchou.

Snídaně je zahrnuta v ceně.

Recepce je otevřena denně a je schopna poskytnout kancelářské služby (fax, kopírka, tiskárna).

Zaslat poptávku

Pokoje - Pension Antica

Pension Antica má 12 pokojů, z toho 3 třílůžkové a 9 dvoulůžkových. Dle potřeb hostů lze pokoj upravit na jednolůžkový; poplatek za nadbytečné lůžko/lůžka se neúčtuje.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC se sprchou, TV, satelitem, rádiem a kabelovým/WIFI připojením k internetu.

Gastronomie - Pension Antica

Pension má vlastní restauraci s pizzerií. Nabízíme pokrmy místní a italské kuchyně. Italské pochoutky se připravují v originální italské peci vytápěné dřevem. Ve stálém jídelním lístku najdete mj. i zajímavou nabídku steaků.

Okolí - Pension Antica

 Tipy pro sportovce: v dosahu městské dopravy značené stezky pro pěší, naučné stezky, možnosti koupání, rybaření a vodních sportů (Bolevecké rybníky, Borská přehrada), plavecký areál Slovany s vodními atrakcemi, Škodaland, skatepark, cyklostezky po městě i okolí (napojení v blízkosti pensionu), minigolf. Do třiceti minut jízdy 3 golfová hřiště s 18 jamkami: Alfrédov, Darovanský dvůr (nabízí též jízdu na koni a wellness), GolfPark Plzeň - Dýšiná.

Tipy pro milovníky kultury a historie: množství památek, historické podzemí, divadla, muzea, výstavy, nejrůznější akce pořádané městem (divadelní a hudební festivaly, historické víkendy, řemeslné trhy atd.), které se většinou konají v centru Plzně.

Tipy pro rodiny s dětmi: interaktivní projekt Techmánie, Muzeum strašidel, Muzeum loutek, Dům pohádek, ZOO s DinoParkem, AquaZoo Kollárova ulice.

Tipy na výlety do blízkého okolí: zámek Kozel, hrad Radyně, městečko Manětín (perla baroka Západních Čech), Plasy (klášter a hrobka Metternichů), Kladrubský klášter, Konstantinovy Lázně.

Dostupnost - Pension Antica

Vlakové nádraží: 0,7 km

Autobusové nádraží: 1,8 km

Vzdálenost MHD: 150 m

Máte-li zájem o další ubytování Plzeň, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Pension Antica

Prokopova 269/34,Plzeň 30100

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pension-antica@hotel.cz

Pension Antica - galerie

Pension Antica - Hodnocení

7x
7x
1x
0x
0x