Hotel Pension City ubytování Plzeň

Fotografie uživatelů (13)

Hotel Pension City Hotel Pension City Hotel Pension City zobrazit všechny fotografie

Hotel Pension City

sady 5. května 301/52, 30100 Plzeň

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Pension City ***

Nabízíme Vám ubytování v zavedeném penzionu CITY v klidné části historického jádra města Plzně. Jen několik desítek metrů od hotelu se nachází centrální náměstí Republiky nabízející nespočet možností kulturního a společenského vyžití.
- Recepce je přímo v objektu a zaměstnanci pensionu Vás ochotně obslouží, ubytují a odpoví na Vaše přání a dotazy.
- Komunikačním jazykem je vedle češtiny i angličtina a němčina.
- Provozní doba recepce je 24 hodin.
- Možnost parkování je přímo před penzionem nebo ve 3 minuty pěšky vzdáleném nově otevřeném parkovacím domě.
- V bezprostřední blízkosti penzionu si můžete vybrat z bohaté nabídky restaurací např.: U Salzmanů, U Mansfelda, Gondolla, pivnice Na Parkáně, Na Spilce a jiné.

Centrální poloha penzionu umožňuje pěší dostupnost většiny plzeňských pamětihodností jako katedrálu sv. Bartolomějě, plzeňské historické podzemí, pivovarské muzeum, Velkou synagogu nebo divadlo J. K. Tyla. Výbornou dostupnost má i nejpopulárnější plzeňská atrakce pivovar Pilsner Urquell. Díky své ideální poloze nabízí penzion výbornou dopravní dostupnost nejen pro turisty, nýbrž také pro hosty, kteří navštěvují Plzeň pracovně.tou snídaní formou švédských stolů v krásné jídelně s originálními klenbami. Všechny pokoje jsou vybaveny WiFi připojením.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Pension City

Pokoje se nacházejí v nově zrekonstruovaném domě ze 17. století. Kapacita pensionu je 12 pokojů/ 22 lůžek. Každý pokoj je vybaven sprchou, umyvadlem, WC, telefonem, TV SAT a WIFFI připojením.

Náš penzion nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou standardně vybavené televizí, telefonem, koupelnou a WiFi připojením.

Rozdíl mezi typem A a typem B je v umístění toalety. Zatímco typ A má toaletu přímo na pokoji, tak typ B má vlastní toaletu umístěnu na chodbě. Klíče od ní má ale pouze host daného pokoje.

Máte-li zájem o další ubytování Plzeň, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Pension City

sady 5. května 301/52,Plzeň 30100

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pension-city@hotel.cz

Hotel Pension City - galerie

Hotel Pension City - Hodnocení

9x
10x
0x
0x
0x