Hotel VICTORIA ubytování Plzeň

Fotografie uživatelů (46)

Hotel VICTORIA Hotel VICTORIA Hotel VICTORIA zobrazit všechny fotografie

Hotel VICTORIA

Borská 19, 30100 Plzeň

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: victoria@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel VICTORIA ***+

Hotel Victoria je vyhledáván a oblíben především pro zdařilé spojení kvalitních služeb a stylové interiérové architektury. Hotel Victoria nabízí ubytování v 56 útulně zařízených pokojích a apartmánech různých velikostí.

V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Hosté mohou využít fitness, saunu, masáže nebo si mohou zahrát billiard či půjčit kolo.

Parkovat lze před hotelem nebo na 100 m vzdáleném hlídaném parkovišti.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel VICTORIA

Každý z pokojů má kompletní sociální zařízení, kabelovou televizi, rádio, ledničku a telefon s přímou volbou, 10 pokojů má balkon. V několika pokojích je k dispozici trezor. Pro náročnější klienty je připraveno pět apartmá, hotel nabízí také nekuřácké pokoje.

Gastronomie - Hotel VICTORIA

Stravovací služby zajišťuje klimatizovaná restaurace a bar s celodenním provozem. Nabízí klidné posezení s nezaměnitelnou atmosférou a je navštěvována především díky bohatému výběru zajímavých pokrmů a (v neposlední řadě) příjemné a ochotné obsluze. Snídaně jsou realizovány formou studeného a teplého bufetu.

Okolí - Hotel VICTORIA

Blízké okolí Plzně poskytuje rozmanité rekreační příležitosti. K návštěvě zvou nedaleké západočeské lázně (Karlovy Vary, Mariánské a Františkovy Lázně), v opačném směru Národní park Šumava, zámek Kozel, zřícenina hradu Radyně, klášter v Plasích, v létě Hracholuská přehrada včetně projížďky lodí.

Dostupnost - Hotel VICTORIA

Zastávka: 300 m
Autobusové nádraží: 1000 m
Centrum: 500 m
Vlakové nádraží: 1000 m

Další informace

Dětská postýlka 200,- Kč.

Ubytování Plzeň – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel VICTORIA

Borská 19,Plzeň 30100

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: victoria@hotel.cz

Hotel VICTORIA - galerie

Hotel VICTORIA - Hodnocení

4x
1x
1x
0x
0x