Hotel BEROUNKA ubytování Kralovice

Fotografie uživatelů (7)

Hotel BEROUNKA Hotel BEROUNKA Hotel BEROUNKA zobrazit všechny fotografie

Hotel BEROUNKA

Liblín 23, 33141 Kralovice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel BEROUNKA ***

Hotel v malé obci Liblín, která leží v krásném údolí na soutoku řek Střely s Berounkou v chráněné krajinné oblasti Horní Berounka, se nachází 100 m od řeky nedaleko důležitého mostu spojujícího okresy Plzeň-sever a Rokycany. 

Vedle pohodlného ubytování ve standartně vybavených pokojích nabízí hotel další doprovodné služby, skvělou gastronomii, široké možnosti kulturního i sportovního vyžití.

Hotel Berounka je připraven Vám poskytnout vhodné podmínky k uspořádání firemních akcí, seminářů, školení, narozeninových akcí, oslav či svateb.

Pokud zavítáte na Liblíně do Sportovního areálu Berounka nebo do Country stodoly, pak jste rovněž našimi hosty.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel BEROUNKA

Hotel Berounka nabízí k ubytování:   9 dvoulůžkových pokojů (některé s možností přistýlky) 7 třílůžkových pokojů 1 čtyřlůžkový pokoj

- maximální kapacita:  48 lůžek


Vybavení pokojů

- každý pokoj má standartní vybavení:

TV telefon (interní hovory) koupelna se sprchovým koutem WC internetové připojení Wi-Fi

Gastronomie - Hotel BEROUNKA

Snídaně:

výběr ze 6-ti druhů snídaní (jednotlivci) rautový systém (skupiny, akce) čas snídaně dle přání hosta


Obědy:

každý den 2 hotová jídla (cena cca 65,- Kč), výdej 11:00 - 14:00 ostatní ala carte


Večeře:

pasant - ala carte hoteloví hosté - v rámci penze hotová jídla dle výběru


Ostatní:

slavnostní menu (promoce, výročí apod.) coffeebreaky svačiny balíčky na cestu příprava rautového stolu či banketní hostiny pro nás není překážkou klademe důraz na čerstvost použitých surovin a nabízených jídel dodržování veškerých hygienických norem a systému HACCP možnost platit stravenkami Sodexo pass

Okolí - Hotel BEROUNKA

Liblín leží v klínu zalesněných strání na soutoku řek Střely a Berounky. Svou jedinečnou polohou v snadno přístupném údolí řeky se stal výchozím místem mnoha vodáků. Jedno z nejkrásnějších míst v povodí Berounky, kde se střídají tiché partie s divokou romantikou strmých stěn úzkého a hlubokého údolí řeky, zobrazené v knihách Oty Pavla i v obrazech malíře Marko Čermáka. Pobyt nabízí možnosti turistických vycházek k mnoha historickým či přírodním zajímavostem, přes rybolov, houbaření i koupání.

Tipy na výlet: Libštejn, Krašov, Mariánská Týnice, Manětín, Rabštejn nad Střelou, Křivoklát, Kaceřov, Plasy, Žebrák, Točník aj.

Dostupnost - Hotel BEROUNKA

Místo je snadno dosažitelné využitím dálnice Praha - Plzeň, se sjezdem v Rokycanech po silnici na Kralovice. Přímé autobusové spojení je z Plzně i Kralovic. Nejbližší vlaková zastávka je v Radnicích.

Máte-li zájem o další ubytování Kralovice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel BEROUNKA

Liblín 23,Kralovice 33141

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel BEROUNKA - galerie

Hotel BEROUNKA - Hodnocení

4x
2x
1x
0x
0x