Hotel Atlas ubytování Benešov

Fotografie uživatelů (14)

Hotel Atlas Hotel Atlas Hotel Atlas zobrazit všechny fotografie

Hotel Atlas

Tyršova 2063, 25601 Benešov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Atlas ***

Hotel Atlas se nachází téměř v centru Benešova, 5 minut chůze od vlakového a autobusového nádraží.  V okolí hotelu je veškerá občanská vybavenost (obchody, lékárny, potraviny), zařízení pro sport a volný čas (squash, telocvična, masáže, fittness centrum) a kulturní zázemí (divadlo, kino, historické centrum Benešova, muzeum umění). Hotel Atlas nabízí ubytování v příjemných a čistých pokojích za dostupné ceny.

Hostům je k dispozici oplocené parkoviště. WIFI připojení v hotelu je po hosty zdarma.

Kapacita hotelu je 57 lůžek, převážně ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích rozdělených do 3 pater.  Po celém hotelu je k dispozici WIFI připojení zdarma.

Snídaně se podávájí v restauraci, kde je otevřeno denně po celý den. Součástí hotelu je dále kosmetický salon, hudební klub s pestrou nabídkou kulturních akcí po celý rok.

Hotel nabízí také školící salonek s kapacitou až pro 40 osob v divadelnm uspořádání. Salonek má denní světlo, vlastní sociální zařízení, terasu pro kuřáky. Součástí salonku je základní technické vybavení.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Atlas

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, telefon a WIFI připojení.  Převážná část pokojů je dvoulůžková.  Celková kapacita je 26 pokojů, z čehož 8 pokojů má manželskou postel, ostatní pokoje mají postele oddělené.  6 pokojů lze připravit jako třílůžkové. Velikost pokojů je rozdělená na tři typy. Tyto velikosti jsou oddělené cenově.

Gastronomie - Hotel Atlas

Restaurace "U Suchý dršky" je otevřená denně od 7 hodin do 22 hodin. Restaurace je stavebně oddělaná na kuřáckou na nekuřáckou. V letním období je k dispozici venkovní zahrádka. Restaurace se zaměřuje na českou kuchyni, v nabídce jsou polední menu s cenami již od 70Kč.

Okolí - Hotel Atlas

Benešov je ideálním výchozím místem pro milovníky hradů a zámků. V okolí je jich velké množství, včetně několika zřízenin. Mezi nejznámnější můžeme jmenovat zámek Konopiště, Jemniště a hrad Český Šternberk.  Benešovsko láká i sportovní nadšence ... na své si zde přijdou cyklisté, vodáci, golfisté, jezdci na koních i obdivovatelé letadel a balonového  létání.

Dostupnost - Hotel Atlas

Dopravní dostupnost je velmi dobrá. Hotel Atlas se nachází cca 5 minut chůze od vlakového a autobusového nádraží, obojí nabízí poměrně časté spojení do Prahy a dále do Jižních Čech. 

Silniční spojení je snadné z dálnice D1, Benešov leží na známé hlavní silnici E55 směr Tábor a České Budějovice.

Máte-li zájem o další ubytování Benešov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Atlas

Tyršova 2063,Benešov 25601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-atlas@hotel.cz

Hotel Atlas - galerie

Hotel Atlas - Hodnocení

2x
1x
0x
0x
0x