Hotel Kormorán ubytování Lštění

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel * > Hotel Kormorán

Fotografie uživatelů (6)

Hotel Kormorán Hotel Kormorán Hotel Kormorán zobrazit všechny fotografie

Hotel Kormorán

K přívozu 24, 25722 Lštění

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: kormoran@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Kormorán *

Hotel - penzion Kormorán leží v obci Zlenice na břehu řeky Sázavy.Ubytování nabízí ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s plným vybavením. U hotelu je prostor pro stanování. Celoroční provoz. Výborná kuchyně. Sportovní vyžití. Cyklotrasa Posázavím, přívoz, koupání na břehu řeky. Celý hotel má připojení na WI-FI internet.

V hotelu je k dispozici uzavřený salonek s kapacitou 30 míst. Salonek je nově zrekonstruovaný. Vhodný pro rodinné i podnikové oslavy, setkání, svatby, firemní večírky, abiturientské srazy a pod.

Nabízíme příjemné posezení v restauraci jak při procházkách či cyklovýletech, tak i při svatbách nebo podnikových oslavách.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Kormorán

Hotel nabízí ubytování ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích s plným vybavením (koupelna se sprchovým koutem, toaleta). Celková kapacita je 29 lůžek.

Gastronomie - Hotel Kormorán

Restaurace: Kromě stálé nabídky nabízí restaurace každých 14 dní velmi oblíbené hody - vepřové, zvěřinové, rybí , husí. Za pěkného počasí venkovní grilování specialit kuchaře. Kapacita restaurace je 90 míst.  Venkovní posezení nabízí dalších 50 míst. Uzavřený salonek je pro 30 osob. Každých 14 dní hraje v hotelu živá country hudba.

Okolí - Hotel Kormorán

Okolí hotelu přímo vybízí k turistice, vyjížďkám na kolech, romantickým výletům či rybaření. Přímo na protějším břehu je zřícenina hradu Hláska z 1. pol. 14. století. V blízkosti je hojně navštěvovaný zámek Konopiště a  Český Šternberk, i pěšky se lze dostat do Hrusic - rodiště J. Lady s jeho muzeem, v nedalekých Čerčanech je možnost využít jízdy na koních. Podél řeky Sázavy vedou  nenáročné, ale překrásné cyklostezky. U hotelu je vodácká zastávka (možnost přivezení a odvoz lodí). 
V létě zde jezdí Sázavský pacifik (parní lokomotiva), který projíždí nádhernou přírodou údolím řeky Sázavy.

Ubytování Lštění – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Kormorán

K přívozu 24,Lštění 25722

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: kormoran@hotel.cz

Hotel Kormorán - galerie

Hotel Kormorán - Hodnocení

3x
1x
1x
0x
0x