Hotel VZ Měřín *** ubytování Rabyně

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel VZ Měřín ***

Fotografie uživatelů (25)

Hotel VZ Měřín *** Hotel VZ Měřín *** Hotel VZ Měřín *** zobrazit všechny fotografie

Hotel VZ Měřín ***

Jablonná nad Vltavou, 25744 Rabyně

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel VZ Měřín *** ***+

K hotelu patří travnatá pláž  s pozvolným přístupem do vody. Smíšené lesy lákají k dlouhým procházkám a sbírání lesních plodů a hub. Pokud toužíte navštívit nějaké historické nebo kulturní památky najdete jich v okolí hotelu velké množství. Hotel Měřín s celoročním provozem nabízí své služby široké veřejnosti. Díky svému vybavení je vhodný  pro kongresovou turistiku, společenské akce, rodinnou dovolenou, sportovní i wellness pobyty. Součástí hotelu je aquacentrum s krytým vyhřívaným bazénem s vodními atrakcemi, vířivkou, tobogánem a wellness centrum. Dále můžete využít nabídky služeb víceúčelové kryté sportovní haly a bowlingové herny. V letním období jsou pro Vás připraveny venkovní kurty na tenis, volejbal, beach volejbal, půjčovny loděk, šlapadel, sportovních potřeb a kol.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel VZ Měřín ***

Ubytovací kapacita hotelu je 192 lůžek v komfortních nekuřáckých pokojích.

K standardnímu vybavení pokojů patří koupelna se sprchovým koutem, WC, LCD televizor, chladnička, trezor, předokenní rolety a telefon. Moderně zařízené pokoje jsou po celkové rekonstrukci v roce 2010. Krásná vyhlídka z balkónů na vodní nádrž Slapy nebo na les obklopující hotel uchvátí téměř každého klienta.    

Hostům je k dispozici zdarma wifi připojení k internetu.                       

Pokoje

·                    75 dvoulůžkových (41 pokojů má k dispozici  vysouvací přistýlku)

·                    10 třílůžkových

 

Pokoje jsou klientům k dispozici  v den příjezdu od 12 hodin, v den odjezdu je pokoje nutné uvolnit do 10 hodin.

Za poplatek je možné jednorázové naplnění minibaru. 

Gastronomie - Hotel VZ Měřín ***

Stravování

Pobyty jsou standardně se snídaní, která je podávána formou bufetu. V případě objednání polopenze, nebo plné penze, jsou obědy i večeře podávány rovněž formou bufetu. Obědy a večeře si je možno dokoupit i během pobytu. Stravování je nabízeno buď nabídkou bufetového systému, nebo další možnost stravování, nejen pro hotelové klienty, nabízí Kavárna u Staré řeky s výbornou minutkovou kuchyní, míchanými nápoji a moravskými víny.  

K dispozice je klientům: hotelová restaurace, kavárna U Staré řeky, Country saloon, restaurace Mořská panna

Hotelová restaurace má kapacitu  130 míst, strava je podávána formou bufetu (výběr z  několika druhů jídel, příloh, zeleniny a ovoce). Restaurace je nekuřácká.

Kavárna má k dispozici 56 míst a nabízí klientům velký výběr minutkových jídel, moravských vín, míchaných nápojů a dalších pochoutek. V letním období je klientům k dispozici posezení na letní terase s krásným výhledem. Ve vnitřních postorách kavárny není povoleno kouřit. Vedle kavárny se nachází reprezentativní  Modrý salonek pro 16 osob, který můžete využít pro Vaši rodinnou nebo firemní oslavu.

Pokud máte chuť posedět si ve stylovém saloonu, tak neváhejte navštívit náš Country saloon.  Jeho kapacita je 30 míst a je zde povoleno kouřit. V letních měsících je otevřena terasa pro 40 osob.

O letních prázdninách otevíráme  u pláže  restauraci "Mořská panna" s letní terasou, odkud je nádherný výhled na vodní nádrž Slapy. Zde nabízíme především návštěvníkům z pláže rychlé občerstvení. Kapacita restaurace je 80 míst a  terasy 70 míst a i zde se smí kouřit.

Okolí - Hotel VZ Měřín ***

Smíšené lesy lákají k dlouhým procházkám a sbírání lesních plodů a hub. Pokud toužíte navštívit nějaké historické nebo kulturní památky najdete jich v okolí hotelu velké množství - zámek Konopiště a Jemniště, Dobříš, Golf Park Slapy aj.

Dostupnost - Hotel VZ Měřín ***

Pro dopravu do VZ doporučujeme využít vlastní motorové vozidlo.

Autem: z Prahy – po dálnici D1, sjezd Mirošovice, směr Benešov, Neveklov, Jablonná nad Vltavou(parkování na odstavné ploše v areálu VZ).

Autobus: Praha, Smíchovské nádraží, bus č.390 – Jablonná nad Vltavou ( vzdálenost zastávky od VZ cca 2km) nebo  výstup ve Štěchovicích, přestup na bus č.438 – Rabyně, Měřín ( vzdálenost zastávky od VZ cca 2km) Benešov- Rabyně, Měřín, bus č.051.

Vlakem: nejbližší vlaková zastávka Benešov, dále pokračovatautobusem č. 051

Další informace

Pro konání Vašich firemních večírků, školení, konferencí nebo společenských akcí včetně svateb si Vám dovolujeme nabídnout naše prostory.

Plně technicky vybavený společenský sál má kapacitu 180 míst, takže dokážeme připravit k Vaší spokojenosti i větší konference nebo večírky s rautem či svatbu. Rovněž i pro menší skupiny můžeme nabídnout vhodné prostory.

Mezi firemní akce nepatří jen konference nebo školení, na významu nabývají i firemní turnaje, sportovní a jiné aktivity, teambuildingové akce a stále častěji relaxace, která dodá energii a pozitivně motivuje. Sport a relaxace se tady často stávají součástí pořádaného kongresu či školení. U nás můžete pro své klienty  uspořádat firemní akci doplněnou o relaxaci v našem wellness centru a sportovní aktivity ve vnitřních i venkovních sportovištích.Vyberte si prostory podle druhu aktivit, které vás zajímají.

Akci můžete dle Vašeho přání završit večerním posezením s živou hudbou a kvalitním cateringem. Vše se u nás řídí individuálním přáním zákazníka.

 

Prostory pro akce v hotelu VZ Měřín

společenský sál pro 180 osob

- možnost uspořádání školně, divadelně, rautově, tabulově

- svatební výzdoba

- audiovizuální technika, předokenní rolety, flipchart

kinosál pro 110 osobČervený salonek pro 15 osob,  Modrý salonek pro 16 osob, učebna pro 35 osob,  učebna pro 20 osobučebna pro 15 osobGril

Prostory učeben jsou vybaveny flipchartem, projekčním plátnem, TV, DVD, dataprojektorem.

Prostory salónků vybavíme dle Vašeho přání potřebnou audiovizuální technikou.

Občerstvení podáváme klientům přímo v daném prostoru dle Vaší objednávky.

Na zvláštní přání zajistíme grilování až 2 ks selat, rožnění steaků, klobás, kuřat a jiných lahůdek za doprovodu živé nebo reprodukované hudby. Prostor grilu je vhodný pro oslavy, svatby, firemní večírky a další společenské akce. Kapacita grilu s party stanem je cca 80 osob .

Večírky a společenské akce patří mezi firemní akce, které pozitivně motivují jednotlivce i mezilidské vztahy. Aby byl večírek nebo společenský program úspěšný, je nutné zaujmout nejen vhodným programem a občerstvením, ale i prostorem, který vytvoří atmosféru firemní akce.

Svatba je nezapomenutelným zážitkem v životě dvou lidí, proto i svatební hostina a následná oslava si zaslouží slavnostní prostředí. Rádi Vám nabídneme celou řadu možností, kde a jak u nás svatební hostinu uspořádat. Prostory upravíme a vyzdobíme podle Vašich představ. Zajistíme Vám ubytování v komfortních pokojích, novomanželům připravíme svatební apartmá. To vše s ohledem na rozpočet a celkový styl svatby. Po dohodě se snoubenci je možné zajistit svatební obřad přímo v hotelu VZ Měřín.

          

Vyberte si nabídky ubytování Rabyně. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel VZ Měřín ***

Jablonná nad Vltavou,Rabyně 25744

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-merin@hotel.cz

Hotel VZ Měřín *** - galerie

Hotel VZ Měřín *** - Hodnocení

16x
5x
0x
0x
0x