Penzion Venkoff ubytování Sázava

Fotografie uživatelů (13)

Penzion Venkoff Penzion Venkoff Penzion Venkoff zobrazit všechny fotografie

Penzion Venkoff

Čeřenice 1, 28506 Sázava

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Venkoff

Malý rodinný penzion se nachází ve vesničce Čeřenice, jež leží necelých 6km od města Sázava ve Středočeském kraji. Hostům jsou k dispozici dva třílůžkové pokoje se soc. zařízením, dva dvoulůžkové pokoje se soc.zařízením a jeden přistýlkový dvoulůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny ve vesnickém stylu, ale nechybí zde TV a wifi připojení. V přízemí domu se nachází společenská místnost s krbem a společnou plně vybavenou kuchyní. K domu patří rozhlehlá zahrada s velkým dětským hřištěm, terasou k posezení a velkým grilem. Děti jsou v penzionu vítány a jsme na jejich pobyt vybaveni dětskou postýlkou, židličkou, vaničkou, nočníky a ostatními důležitými potřebami. Posázaví je protkáno mnoha kilometry cyklostezek a nabízí nekonečné množství příležitostí za výlety po památkách či jen vycházkami do přírody.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Venkoff

Zatím jsou hostům k dispozici dva třílůžkové  a jeden dvoulůžkový pokoj.

Pokoj 1- velikost pokoje je 20m², je vybaven manželskou postelí a samostatným lůžkem, je zde věšák, prádelník a stůl se židlemi. K pokoji patří koupelna se sprchovým koutem, Tv, wifi připojení.

Pokoj 2 -velikost pokoje je 18m², je vybaven manželskou postelí a samostatným lůžkem, je zde věšák, prádelník a stůl se židlemi. K pokoji patří koupelna se sprchovým koutem, Tv, wifi připojení.

Pokoj 3- velikost pokoje je 15m², je vybaven dvěma samostatnými lůžky, je zde věšák, skříň a stůl se židlemi.  K pokoji patří koupelna se sprchovým koutem, Tv, wifi připojení.

Okolí - Penzion Venkoff

Malebná vesnička Čeřenice leží přímo na cyklostezce vedoucí přes Český Šternberk do Sázavy. Je ideálním místem pro plánování výletů jak za památkami tak do přírody. V nedalekém okolí se nachází hrady a zámky jako Konopiště, Jemniště, Kácov, Jablonná a celá řada historicky výzmnamných měst a městeček jako Kutná Hora, Praha, Benešov, Rataje adalší. Okolní lesy jsou rájem houbařů a řeka Sázava, jež se line v údolí pod penzionem, láká rybáře.

Dostupnost - Penzion Venkoff

Město Sázava je dostupné jak vlakem, autobusem tak i PID. Ze Sázavy pak jezdí do Čeřenic několikrát denně autobus. Jedete-li autem , pak po D1 exit 34 směr Sázava- Choratice- Xaverov- Bělokozly- Čeřenice.

Máte-li zájem o další ubytování Sázava, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Venkoff

Čeřenice 1,Sázava 28506

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion Venkoff - galerie

Penzion Venkoff - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x