Hotel Týnec ubytování Týnec nad Sázavou

Fotografie uživatelů (3)

Hotel Týnec Hotel Týnec zobrazit všechny fotografie

Hotel Týnec

Klusáčkova 2, 25741 Týnec nad Sázavou

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: mlyn-brejlov@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Týnec

Hotel Týnec nabízí ubytování ve 12 pokojích s vlastním příslušenstvím. Snídaně švédským, nebo přímo na pokoj za 100 Kč/os.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Týnec

Hotel Týnec má 12 pokojů, všechny pokoje mají koupelnu s wc, umyvadlem a sprchou. Čtyři z pokojů nabízí jedinečný výhled do nádherné staré zahrady.

Gastronomie - Hotel Týnec

Hotel Týnec poskytuje snídaně formou švédského stolu 100 Kč/os. Po předchozí domluvě rádi zajistíme polopenze, plné penze, coffeebreaky, grilování a pohoštění podle individuálních požadavků.

Okolí - Hotel Týnec

Hotel Týnec najdete v Posázaví, u řeky Sázavy. Našim klientům je zde k dispozici krásná klidná a soukromá zahrada. Jen kousek se nachází sítě cyklostezek a přes řeku najdete půjčovny kol a lodí. Na dohled je překrásná románská rotunda s věží a muzeem. V okolí najdete nádherné kulturní památky jako je zámek Konopiště nebo Jemniště. 

Dostupnost - Hotel Týnec

Hotel Týnec je cca 30 km od Prahy. Vlakové a autobusové nádraží se nachází cca 500m od hotelu.

Další informace

Grilování bez starostí - na míru šitá nabídka grilování, kdy připravíme grily, upečeme bagetky a chléb, nachystáme čerstvé zeleninové saláty a omáčky, namarinujeme masa a zeleninu na grilování, vše nachystáme a hosté si sami grilují.

Pečení skvělého domácího vánočního cukroví na objednávku. Nabídka 10 druhů tradičních i origálních receptů.

Speciální nabídka veganských, vegetariánských jídel a nabídka jídel pro hosty s potarvinovými alergiemi- bezlepková dieta a další.

Máte-li zájem o další ubytování Týnec nad Sázavou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Týnec

Klusáčkova 2,Týnec nad Sázavou 25741

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: mlyn-brejlov@hotel.cz

Hotel Týnec - galerie

Hotel Týnec - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x