Hotel Barbora ubytování Beroun

Fotografie uživatelů (7)

Hotel Barbora Hotel Barbora Hotel Barbora zobrazit všechny fotografie

Hotel Barbora

Na Podole 740, 26601 Beroun

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Barbora ***

Díky našim zkušenostem, vybavení hotel Barbora a ochotnému personálu schopni uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a každodenní úklid. Nabízíme dvou a třílůžkové pokoje. Není problém grilování. Umíme našim klientům vyjít vstříc s jakýmkoliv přáním. Vaše auto je možné zdarma zaparkovat na parkovišti přímo před hotelem. Na požádání Vám rádi zajistíme pronájem bowlingu, kol a aut.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Barbora

Pokoje jsou vybaveny standartně vlastní TV, rádiem a sprchovým koutem (viz. fotogalerie). V patře 2x wc pro 4 pokoje.

Okolí - Hotel Barbora

Hotel se cca 1 km z historického centra města Beroun. Nedaleko hotelu je i vlaková zastávka, odkud se každý den můžete dostat do centra Prahy.
V okolí Berouna můžeme najít mnoho zajímavostí a památek, např.: hrad Karlštejn (15 km), hrad Točník a Žebrák (15 km), hrad Křivoklát (30 km), zámek Hořovice (15 km), Koněpruské jeskyně (10 km).

Ubytování Beroun – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Barbora

Na Podole 740,Beroun 26601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-barbora-beroun@hotel.cz

Hotel Barbora - galerie

Hotel Barbora - Hodnocení

6x
3x
2x
0x
0x