Penzion Dana Karásková ubytování Kutná Hora

Fotografie uživatelů (11)

Penzion Dana Karásková Penzion Dana Karásková Penzion Dana Karásková zobrazit všechny fotografie

Penzion Dana Karásková

Kampánova 414/5, 28401 Kutná Hora

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Dana Karásková

Pension se nachází ve velice klidné lokalitě,okolo jsou rodinné vilky,zeleň,park.

Kapacita 11lůžek,1přistýlka

Vybavení pokojů,tv,sprcha,vana,wc,wi-fi,kuchyň(kuchyňské vybavení).

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Dana Karásková

Jedná se o tři pokoje,které jsou v patře a dva bezbarierové apartmány v přízemí. Pokoje jsou vybaveny koupelnou(vana,nebo sprcha)wc,tv na pokoji,wi-fi. Jeden pokoj je dvoulůžkový,dva  třílůžkové,všechny prostory jsou nekuřácké! Na patře je kuchyň,která je vybavena lednicí,mikrovlnou troubou,varnou konvicí,sporákem.Venkovní terasa pak k posezení a odpočinku s krásným výhledem do zeleně.Apartmány mají malou předchodbičku(na kola,kočárek atd.),dále pak tři lůžka(možnost přistýlky),tv,minikuchyňku(mikrovlná trouba,varná konev,lednička),sprchový kout,wc,wi-fi.

Gastronomie - Penzion Dana Karásková

ne

Okolí - Penzion Dana Karásková

 Kutná Hora s dominantou chrám Sv. Barbory a muzeum dolování stříbra v Kutné Hoře. Kutná Hora nabídne návštěvníkům romantické ubytování jako stvořené k večerním procházkám po historickém městě. K návštěvě zve také město Čáslav, kde se dochovaly původní kamenné hradby i s baštami. Dodnes jedna z bašt nese jméno zakladatele města – krále Přemysla Otakara II. Nedaleko města se nachází románský kostel sv. Jakuba a zámek Kačina. Na své si přijdou i milovníci fauny, kteří mohou v nedalekých Žehušicích shlédnout stádo bílých jelenů. Bílé jeleny lze spatřit i v blízkém romantickém zámku Žleby. Zámecká věž ve Žlebech poskytuje krásný výhled na Železné hory, kde si majestátně stojí zřícenina – Lichnice, kdysi královský hrad Karla IV. Pod Železnými horami si tiše bublá říčka Doubravka a mezi skálami vytváří malebné údolí jako stvořené pro milovníky pěší turistiky i cykloturistiky s množstvím cyklotras.

 

   

Vyberte si nabídky ubytování Kutná Hora. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Dana Karásková

Kampánova 414/5,Kutná Hora 28401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-dana-karaskova@hotel.cz

Penzion Dana Karásková - galerie

Penzion Dana Karásková - Hodnocení

11x
0x
0x
0x
0x