Hotel U Růže - Kutná Hora ubytování Kutná Hora

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel U Růže - Kutná Hora

Fotografie uživatelů (8)

Hotel U Růže - Kutná Hora Hotel U Růže - Kutná Hora Hotel U Růže - Kutná Hora zobrazit všechny fotografie

Hotel U Růže - Kutná Hora

Zámecká 52, 28403 Kutná Hora

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: u-ruze@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel U Růže - Kutná Hora ***

Vítejte v našem malebném, romantickou atmosférou opředeném Hotelu Růže z poloviny 19. století a poznejte krásu a historii Kutné Hory. Ať již plánujete firemní setkání, rodinnou dovolenou, svatbu nebo romantický víkend můžete okořenit úžasnou masáží od profesionálního maséra, to vše Vám zajistíme v prostorách našeho hotelu.

Celý hotel prošel rekonstrukcí a dnes dobovou atmosféru dotváří stylové vybavení interiéru, jež nabízí vše, co by si zde člověk mohl přát. Gurmánský zážitek si můžete dopřát v naší příjemné restauraci. Vaříme zde delikatesy jak české, tak mezinárodní kuchyně, v létě Vám rovněž v příjemném prostředí zahradní restaurace připravíme speciality na grilu.

V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází významné evropské památky - Kostnice a katedrála Nanebevzetí Panny Marie, zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Již se nemůžeme dočkat na Vaši návštěvu, proto neleňte a objednejte si ubytování. Již dnes a využijte příležitosti zakusit úroveň, jež si zde užívaly i takové osobnosti jako Gerard Depardieu, John Malkovich či Peta Wilson.

Zaslat poptávku

Máte-li zájem o další ubytování Kutná Hora, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel U Růže - Kutná Hora

Zámecká 52,Kutná Hora 28403

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: u-ruze@hotel.cz

Hotel U Růže - Kutná Hora - galerie

Hotel U Růže - Kutná Hora - Hodnocení

9x
4x
1x
0x
0x