Rozhledna Vysoká u Kutné Hory

Rozhledna Vysoká u Kutné Hory

Rozhledna na nejvyšším kopci středního Polabí, Vysoké (471 m n. m.), stojí od roku 2001. Je vysoká 40 metrů a slouží zároveň jako telekomunikační věž. Na její vrchol vede točité schodiště a z plošiny, která je stejně jako konstrukce celé věže ocelová, je za dobré viditelnosti vynikající rozhled směrem na Kutnou Horu, Čáslav i Kolín.

Rozhledna je přístupná za dobrého počasí po celý rok o víkendech, v červenci a srpnu dokonce denně mimo pondělí od 11.00 do 18.00.

 

Zajímavé odkazy:
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (1)

 • Dříve na místě dnešní rozhledny byla letní restaurace. Jako kluk jsem tam chodil s babičkou na maliny a ostružiny. jsem rád, že místo na které mám řadu krásných vzpomínek je dnes velmi dobře osazeno krásnou rozhlednou. Děkuji tomu kdo to zainvestoval a postavil.
  Anonym
 • Super
  Anonym
 • směr kolín je vidět docela špatně
  Anonym
Celkem záznamů: 4
1 2

Zeptat se návštěvníků

 • Z vyhlídky je za dobrého počasí rozhled po celém středním a východním Polabí (Nymburk, Poděbrady, Pardubice, Hradec Králové, tok Labe), viditelné jsou i Krkonoše, Ještěd, České středohoří s Milešovkou, Říp, Bezděz, Ralsko, dále pražské vysílače na Petříně28. 11. 2008
  E + E
 • Reaguju na to ze zakrasneho pocasi a o vikendu je rozhledna zavrena a to jsou prazdniny,hlavne ze tam je napsano cena vztupneho a to je veskera informace pro radoby navstevniky.. 4. 07. 2010
  Anonym
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni