Hotel Helada ubytování Mladá Boleslav

Fotografie uživatelů (27)

Hotel Helada Hotel Helada Hotel Helada zobrazit všechny fotografie

Hotel Helada

Dukelská 1416, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: helada@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Helada ***

Moderní ubytování v Mladé Boleslavi v hotelu Helada je vhodné pro krátkodobé  i pro dlouhodobé pobyty. Nabízíme ubytování v Mladé Boleslavi necelých 50 km od Prahy. Hotel Helada má k dispozici celkem 10 pokojů typu double a apartmán a je nekuřácký. Hotel byl dokončený na podzim roku 2008.

Hotel umožňuje také využití salonku pro 15 osob, který je určen pro firemní školení a akce, prezentace, přednášky, semináře, obchodní jednání,  teambuildingové akce či malé rodinné oslavy. Během trvání akce hotel zajistí obsluhu hostů nebo předem připraví občerstvení dle požadavků hosta. Salonek je vybaven promítacím plátnem, HiFi soustavou s CD přehrávačem, Wi-Fi a klimatizací.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Helada

Hotel nabízí ubytování v pokojích a apartmánech vybavených klimatizací, telefonem, TV se satelitem, Wi-Fi, kuchyňskou linkou se zabudovanou sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnou troubou a lednicí. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou a sprchovým koutem.

Gastronomie - Hotel Helada

Hotelové snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Ke snídani si můžete vychutnat kávu filtrovanou, rozpustnou, ale i expresso. Sýry a uzeniny se snažíme pro Vás vybírat v nejvyšší kvalitě.

Dostupnost - Hotel Helada

Autobus, vlak,

Máte-li zájem o další ubytování Mladá Boleslav, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Helada

Dukelská 1416,Mladá Boleslav 29301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: helada@hotel.cz

Hotel Helada - galerie

Hotel Helada - Hodnocení

0x
1x
0x
0x
0x