Pension Telephone ubytování Mladá Boleslav

Fotografie uživatelů (26)

Pension Telephone Pension Telephone Pension Telephone zobrazit všechny fotografie

Pension Telephone

Boženy Němcové 559, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pension Telephone

Penzion Telephone se nachází v klidné čtvrti a téměř v centru Mladé Boleslavi. V blízkosti penzionu se nachází Dětská a Klaudiánova nemocnice, Městské divadlo, bazén, autobusové nádraží, Staroměstské náměstí a Boleslavský hrad.

Koncem roku proběhla kompletní reknsrukce koupelen a cekové oživení interiérů. V letních měsících můžete využít příjemného posezení v zahradě na terase. Konferenční místnost pro cca 20 osob. Možnost grilování a posezení na terase pod stromy, situované do zahrady. Hlídané parkování v areálu. Penzion není bezbariérový.

V blízkosti se nachází i výrobce automobilů Auto Škoda a jeho muzea se širokou sbírkou automobilů, od počátků jejich výroby ve městě Mladá Boleslav. V blízklém okolí je pak možnost výletů na hrady, zámky a pískovcové skály, které jsou většinou součástí přírodní rezervace Český ráj.

Zaslat poptávku

Pokoje - Pension Telephone

V pensionu jsou k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou standardně vybaveny sociálním zařízením se sprchou, televizí se satelitním připojením, ledničkou a připojením k Internetu. Specifikem našeho pensionu je třílůžkové apartmá s ledničkou, televizí se satelitním připojením, připojením k Internetu, vanou a WC. 

Máte-li zájem o další ubytování Mladá Boleslav, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Pension Telephone

Boženy Němcové 559,Mladá Boleslav 29301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-telephone@hotel.cz

Pension Telephone - galerie

Pension Telephone - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x