Hotel Ostrov ubytování Nymburk

Fotografie uživatelů (20)

Hotel Ostrov Hotel Ostrov Hotel Ostrov zobrazit všechny fotografie

Hotel Ostrov

Na Ostrově 432, 28802 Nymburk

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-ostrov-nymburk@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Ostrov ****

Rodinný čtyřhvězdičkový hotel se nachází uprostřed krásné a klidné části městského lesoparku v Nymburce. Historie budovy se píše od roku 1922, kdy zde byla postavena prvorepubliková restaurace v empirovém stylu, vyprojektována architektem Antonínem Engelem. Pro tento účel sloužila až do roku 1989. Mezi lety 1991-1993 byla přestavěna do současné podoby hotelu s restaurací.

Nabízíme Vám ubytování ve dvaceti třech vkusně a stylově zařízených dvoulůžkových pokojích a dvou apartmá a jedním pokojem typu Junior Deluxe.

V hotelu se nachází lobby bar. klimatizovaná restaurace a klimatizovaná vinárna, dvě kuželkové dráhy, dva kulečníkové stoly, sauna, masérna a masážní vířivá vana, kadeřnictví, půjčovna kol.

Pro pořádání kongresů, firemních i společenských akcí a rodinných oslav jsou Vám k dispozici čtyři salónky s moderním technickým vybavením. 

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Ostrov

23 dvoulůžkových / jednolůžkových pokojů, 2 apartmá, 1 pokoj typu Junior Deluxe, možnost přistýlky na pokojích

Hotelové pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, 37" LCD televizí, satelitním přijímačem, denně doplňovaným minibarem, trezorem na notebook, vysoušečem vlasů, telefonem a rádiem. Na všech pokojích je možnost připojení na internet přes wi-fi i přes hotelovou síť.

V ceně ubytování je zahrnut přístup na internet.

Gastronomie - Hotel Ostrov

Restaurace „Na Ostrově“

Příjemné prostředí naší nově zrekonstruované restaurace „Na Ostrově“ Vás přímo vybízí k uspořádání rodinné oslavy, posezení s přáteli, nebo obchodního jednání. Kapacita restaurace je 50 osob.
Pro soukromé slavnostní příležitosti Vám můžeme nabídnout salonek sousedící přímo s restaurací s kapacitou 25 osob.
V případě většího počtu hostů je možné salonek spojit s restaurací. Restaurace „Na Ostrově“ nabízí hostům speciality mezinárodní kuchyně, které jistě mile potěší každého hosta.
Prostory restaurace jsou nekuřácké.

V létě při procházkách naše zahrádka s kapacitou 30 míst přímo vybízí k příjemnému posezení.
Nezapomněli jsme ani na Vaše děti! Ty si mohou vybrat „něco dobrého“ z našeho dětského menu nebo si zahrát v dětském koutku,kde na ně čeká spousty hraček a překvapení!

Okolí - Hotel Ostrov

Okolí a volný čas Rodinný Park Mirakulum v Milovicích ( 15 km )

Park se nachází na ploše 10 hektarů mezi Nymburkem a Benátkami nad Jizerou. Nabízí celodenní vyžití pro celou rodinu, včetně dědečků a babiček. Můžete se těšit na několik desítek herních prvků, minizoo nebo lesní naučnou stezku - to vše v nápaditém a kvalitním provedení se zapojením zeleně.
www.mirakulum.cz

ZOO Chleby ( 8 km )

V Zoo vládne přátelská až rodinná atmosféra. K vidění je více než 70 druhů zvířat ze všech kontinentů (kromě Antarktidy) a také množství rostlin (např. mnoho druhů bambusů).
www.zoochleby.cz

Zámek Loučeň ( 12 km )

Zámek je romantickou barokní památkou s původními interiéry. Obklopuje ho rozlehlý anglický park, který před nedávnem obohatil jeden celoevropský unikát - totiž soubor 11 labyrintů a bludišť.
www.zamekloucen.cz

Botanicus Ostrá ( 12 km )

Historické centrum řemesel a umění a Bylinné zahrady
www.botanicus.cz

Polabské národopisné muzeum v Přerově nad Labem ( 20 km )

K pamětihodnostem patří skanzen lidové architektury, romantický renesanční zámek s vodním příkopem a muzeum Moto-Velo
www.polabskemuzeum.cz

Lázně Poděbrady ( 10 km )

Známé české lázně Poděbrady vznikly na důležitém přechodu přes Labe v r. 1224. Dominantu města tvoří zámek, kde se podle některých historiků narodil český král Jiří z Poděbrad. Již v 17. století zde vznikly malé lázně, jejichž pramen se řadí mezi nejlepší železité vody.
www.lazne-podebrady.cz

Poděbradské golfové 18ti jamkové hřiště ( 10 km )

dvoupodlažní indoor hřiště s 8 odpališti a kompletním zázemím

Kutná Hora ( 39 km )

Histrorické centrum Městské památkové rezervace spolu s kostelem sv. Barbory a kostelem Nanebevzetí Panny Marie.

Vodní svět Kolín ( 25 km )

Bohaté možnosti sportovního využití, zábavy, relaxace a služeb, zkrátka pro každého něco- Vnitřní plavecký bazén 25 m, prostorný venkovní bazén 50 m, vnitřní tobogán 75 m, venkovní tobogán 45 m, trojskluzavka, dětské bazény a brouzdaliště, relaxační bazén, vlnobití, dětské skluzavky, vířivky, večerní plavání při hudbě, parní kabina. Vnitřní a venkovní aquapark, fitness, tenis, plážový volejbal, solná jeskyně, sauna, horký vzduch, solarium, masáže, plavecká škola pro kojence a batolata, bar, restaurace, kavárna, cukrárna.
www.vodnisvetkolin.cz

Zámecký resort Dětenice ( 28 km )

Součástí Zámeckého resortu Dětenice je pozdně barokní zámek, Středověká krčma, Zámecký pivovar, stáje a vinný sklípek Malá Morava.
www.detenice.cz

Hálkovo Městské divadlo Nymburk ( v centru )

Program divadla najdete na vebových stránkách
www.divadlonymburk.cz

Kino Sokol Nymburk ( v centru )

Program najdete na vebových stránkách
www.meks-nbk.cz

Cyklostezka Nymburk-Poděbrady

lemující oba malebné břehy Labe - Je ideální pro jízdu na kole nebo  pro in-line bruslení.

Sportoviště poblíž hotelu

Možnost využití nedalekých tenisových kurtů, nohejbalového i volejbalového hřiště, víceúčelové sportovní haly i plaveckého bazénu v nedalekém Sportovním centru 

Další informace

Spa a wellness Masážní perličková vana

Různé druhy masáží s nastavitelnou silou dokážou už za několik málo minut zregenerovat tělo a zklidnit nervy. Pro čtyři osoby

Sauna s bazénkem

Finská sauna pro pět osob s ochlazovacím bazénem . Sauna prospívá srdci, zmírňuje bolesti kloubů a svalů a podporuje imunitní systém.

Masérna

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí.

Kuželky

V budově hotelu jsou dvě kuželkové dráhy. Od bowlingu se v několika výrazných rysech liší. Kuželkářská koule je bez děr a má jen jednu hmotnost. Shazujeme jí devět kuželek.

Biliár

Dva biliárové stoly

Vyberte si nabídky ubytování Nymburk. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Ostrov

Na Ostrově 432,Nymburk 28802

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-ostrov-nymburk@hotel.cz

Hotel Ostrov - galerie

Hotel Ostrov - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x