Sportcentrum Brandýs ubytování Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel ** > Sportcentrum Brandýs

Fotografie uživatelů (10)

Sportcentrum Brandýs Sportcentrum Brandýs Sportcentrum Brandýs zobrazit všechny fotografie

Sportcentrum Brandýs

Kostelecká 1776, 25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Sportcentrum Brandýs **

Naše SPORTOVNÍ CENTRUM je ideálním místem pro trénink a relaxaci situované v klidné části města Brandýs nad Labem. Sportcentrum nabízí možnost tréninkových pobytů sportovních klubů, odborných školení a seminářů, pořádání turnajů a mistrovství v různých sportovních disciplínách, organizování přátelských utkání, firemní teambuilding, fitness, rekreační plavání a další služby v oblasti sportu a rekreace. V hotelu nabízíme ubytování ve 40 pokojích s celkovou kapacitou 120 lůžek - 37 x 2 lůžkový pokoj s možností přistýlek. Personál hotelu mluví česky, anglicky a německy. Hotel Sportcentrum má vlastní parkoviště. Nabízíme také ubytování na turistické ubytovně v jedno, dvou a více lůžkových pokojích. Ubytovna má vlastní terasu. Při ubytování v ubytovně může být tuzemským organizovaným turistům (skupinám) s vlastním vybavením poskytnuta sleva.

Zaslat poptávku

Pokoje - Sportcentrum Brandýs

Vlastní sprcha a WC, lednice, TV se satelitním příjmem,  Pro zvláště vysoké hosty jsou některé pokoje vybaveny lůžky délky 2,3 m.

Gastronomie - Sportcentrum Brandýs

V hotelu je jídelna s kapacitou 60–80 míst, včetně uzavřeného salonku pro 12 osob. Nabízíme menu, tradiční česká jídla i speciality na objednávku včetně vegetariánských jídel. Dále připravujeme minutky a speciality domácích i světových kuchyní, široký výběr teplých i studených nápojů.

Vyberte si nabídky ubytování Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Sportcentrum Brandýs

Kostelecká 1776,Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 25001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Sportcentrum Brandýs - galerie

Sportcentrum Brandýs - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x