HOTEL zámek BERCHTOLD ubytování Kunice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > HOTEL zámek BERCHTOLD

Fotografie uživatelů (10)

HOTEL zámek BERCHTOLD HOTEL zámek BERCHTOLD HOTEL zámek BERCHTOLD zobrazit všechny fotografie

HOTEL zámek BERCHTOLD

Vidovice 6, 25163 Kunice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-zamek-berchtold@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL zámek BERCHTOLD ***

HOTEL zámek BERCHTOLD nabízí ubytování v 16 pokojích s celkovou kapacitou 42 lůžek včetně všech přistýlek. Hotel i celý areál je bezbariérový,  s výtahem a pokojem pro tělesně postižené.

Pro naše hotelové hosty máme připravené také uzavřené parkoviště s dostatečnou kapacitou parkovacích míst střežené kamerou a úschovnu kol. Pro firemní turnaje či sportovce  máme připraveno několik šaten ve sport centru.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL zámek BERCHTOLD

Hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC + sprchový kout nebo vana), plazmovou TV, minibarem (přiložený ceník), trezorem.

Zařízeny jsou v různých stylech (zámecké pro novomanžele, osobností pro manažery, pohádkové pro rodiny – jeden speciální ve věži zámku a je zde také pokoj vybaven pro tělesně postižené). Jeden pokoj je vyzdoben karikaturami patrona areálu, fotbalového internacionála Antonína Panenky.

Do všech pokojů Vám na požádání připravíme dětskou postýlku. Každý pokoj má svou atmosféru a některé  pokoje lze propojit do apartmá. Jeden dvoulůžkový pokoj je propojen se zámeckou věží,  kde je umístěn nejvýše položený  čtyřlůžkový pokoj.

Gastronomie - HOTEL zámek BERCHTOLD

Restaurace Kouzelná zahrada je vedle české kuchyně zaměřena také na italskou. Jídelníček převážně italských pokrmů má vztah k městu TRENTO, odkud předkové rodu Berchtoldů pochází. Kapacita restaurace je až 75 míst ve  čtyřech částech přízemí, s dětským koutkem. Dále  sály v II. patře mají cca 100 míst a dvě zahrádky 30-150 míst.

Okolí - HOTEL zámek BERCHTOLD

Hotel Berchtold je ideálním východiskem jak pro výlety po krásné přírodě Ladova kraje a přírodního parku Velkopopovicko, tak i pro výlety do krásné Prahy, nákupního centra Česlice a po Středočeském kraji. Zajistíme kola i odvoz vozidlem.

Dostupnost - HOTEL zámek BERCHTOLD

Z Hlavního nádraží v Praze (nebo z Benešova u Prahy) vlakem do Strančic (3 km od  zámku). Na tento spoj navazuje autobus linky 461, který Vás dopraví do Kunic-Vidovic.

Autem po dálnici D1 ve směru na Brno, exit 15, směr Všechromy, Strančice.

Vyberte si nabídky ubytování Kunice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

HOTEL zámek BERCHTOLD

Vidovice 6,Kunice 25163

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-zamek-berchtold@hotel.cz

HOTEL zámek BERCHTOLD - galerie

HOTEL zámek BERCHTOLD - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x