Savoia Residence & bistro ubytování Škvorec

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Savoia Residence & bistro

Fotografie uživatelů (17)

Savoia Residence & bistro Savoia Residence & bistro Savoia Residence & bistro zobrazit všechny fotografie

Savoia Residence & bistro

Tyršova 153, 25083 Škvorec

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Savoia Residence & bistro ***

Savoia Residence se nachází pouhých 25 minut od centra Prahy a přesto v malebné přírodě a v centru obce Škvorec, naproti Starému zámku. Ideální a kouzelné místo pro relaxaci, jednani, přespání.

Savoia Residence je malý rodinný podnik zakládající si na rodinné tradici jež se nachází naproti Škvoreckeho zámku a kostelu. K dispozici je 8 nekuřáckých pokojů. Každý pokoj je vybaven vlastním  WC, sprchou, TV s digitálním přijmem a rychlovarnou konvicí. k dispozici je malé útulné bistro, jež vaři z místních surovin mezinárodní kuchyň. Bar nabízí přes 50 různých láhví a nespočet koktejlů. Máme též širokou nabídku minipivovarů.

Zaslat poptávku

Pokoje - Savoia Residence & bistro

Savoia Residence je vybavena celkem 8 pokoji z toho je 6 dvoulůžkových a 1 rodinný pokoj a 1 apartmán. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním  WC, sprchou, TV s digitálním přijmem a rychlovarnou konvicí.

Gastronomie - Savoia Residence & bistro

 V prostorách Savoia Residence se nachází útulné bistro s barem. V letních měsících si hosté mohou vychutnat delikatesy mezinárodní kuchyně, italskou kávu, domácí koktejly a zmrzlinu na terase hotelu, zatímco si Vaše malé ratolesti hrají v dětském koutku. Pro hosty je možnost po předchozí domluvě připravit polopenzi či plnou penzi. 

Okolí - Savoia Residence & bistro

Škvorec - bývalé starobylé městečko (od r. 1497) nedaleko Prahy. Rozprostírá se ve svazích nad údolím Škvoreckého potoka při silnici 101 spojující města Úvaly a Říčany. Najdeme zde celou řadu významných a zajímavých památek. Škvorec má nadmořskou výšku "U křížku" 309 m a práh kostela sv. Anny 317 m.

Dostupnost - Savoia Residence & bistro

Každé dvě hodiny vyjíždí do Prahy příměstská linka k zastávce metra Skalka. Cesta automobilem k Centrum Chodov kde se nachází záchitné parkoiště P+R trvá pouhých 20min.

Vyberte si nabídky ubytování Škvorec. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Savoia Residence & bistro

Tyršova 153,Škvorec 25083

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: savoia-residence@hotel.cz

Savoia Residence & bistro - galerie

Savoia Residence & bistro - Hodnocení

1x
1x
0x
0x
0x