Zámek BERCHTOLD

Zámek BERCHTOLD

ZÁMEK BERCHTOLD s dětským ráje a sportcentrem tvoří spolu s přilehlým okolím unikátní místo pro trávení volného času. Malebná krajina, čistý vzduch a příjemné prostředí našeho areálu láká celoročně tisíce návštěvníků zejména rodiny s dětmi, školy, sportovce a seniory se zájmem o historii a kulturu. V bezprostřední blízkosti zámku se nachází zámecký park, který je stylizován do Dětského ráje. Naleznete zde Pohádkovou zemi plnou skřítků, strašidýlek a víl od známé objevitelky pohádkové země Vítězslavy Klimtové, skutečné peklo, Perníkovou chaloupku i s Ježibabou, kocoura Mikeše, Mini Zoo, dětské hřiště a muzeum. Součástí zámeckého parku je stálá výstava 32 miniatur českých hradů, zámků a dalších historických objektů z celé ČR.

Zajímavé odkazy:
Jděte na jistotu a vyberte si s Restu.cz nejoblíbenější restaurace v Velké Popovice. Svůj stůl si můžete rezervovat online.
zamekberchtold.cz
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
Podle zadaných kritérií nebyly nalezeny žádné objekty.
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (0)

  • naprosto kouzelne misto pro rodinne odpoledne. Detsky raj ;o)) vrele doporucujeme. velmi prijemny a ochotny personal!!
    Anonym
  • Byla jsem tam se svojí 18 měsíční dcerou a moc se nám to líbilo. Pěkně strávené odpoledne. I hřiště pro děti tam mají.
    Anonym
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni