U Tuláka ubytování Dobřichovice

Fotografie uživatelů (7)

U Tuláka U Tuláka U Tuláka zobrazit všechny fotografie

U Tuláka

Randova 957, 25229 Dobřichovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

U Tuláka **+

Rodinný Penzion U tuláka  se nachází ve městě Dobřichovice, pouhých sedm kilometrů od hradu Karlštejna a deset kilometrů od krásného hlavního města Prahy. 

Penzion U tuláka nabízí pět dvoulůžkových pokojů s možností dvou přistýlek na každý pokoj. Můžete si vybrat jednu ze tří pestrobarevných kombinací a to ze žluté, oranžové a zelené. 

Zaslat poptávku

Pokoje - U Tuláka

aždý pokoj má své sociální zařízení se sprchovým koutem, televizor, předsíň se šatní skříní a postele z masivního dřeva. Stravování pak obstará restaurace , kde je možné si domluvit speciálně upravené menu. Standardem se blíží tříhvězdičkovému hotelu. 

Gastronomie - U Tuláka

Kromě ubytování náš penzion poskytuje i stravovací služby. Jeho součástí je totiž i restaurace s cafébarem. V útulné místnosti pro dvacet hostů nabízíme minutkovou kuchyni s upřednostněním české domácí kuchyně. Menu je možné postavit i po dohodě. Potěšíme i milovníky čaje a kávy a to všech možných variant včetně ledové. Na své si přijdou i pojídači sladkostí a svou žáhu uhasí i ochutnavači vín či něčeho tvrdšího, ať již v čistém provedení, nebo v podobě koktejlů. To vše u našeho cafébaru.

Zásluhou menší kapacity náš rodinný podnik přímo vybízí k pořádání uzavřených společenských akcí jako jsou menší svatební hostiny, firemní oslavy, rauty a další. Jsme schopní se přizpůsobit jakýmkoli Vaším požadavkům. Naší předností je také nekuřácké prostředí.

Dostupnost - U Tuláka

A jak se k nám do Dobřichovic dostanete?

Z Prahy pojedete směr Karlštejn , po Strakonické ulici kde odbočíte na Radotín a dále se budete držet stále na hlavní silnici. Po deseti kilometrech se přes Černošice dostanete až do Dobřichovic.

Pokud upřednostňujete vlakové spojení, tak do Dobřichovic jede vlak z Hlavní nádraží v Praze a to směrem na Beroun. Jezdí každou hodinu, v ranních a odpoledních hodinách i každou půlhodinu, a to vždy ve pět minut před půl či celou (např. 16:25 a 16:55). Z dobřichovického nádraží je to pak k nám deset minut pěšky

Máte-li zájem o další ubytování Dobřichovice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

U Tuláka

Randova 957,Dobřichovice 25229

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: u-tulaku@hotel.cz

U Tuláka - galerie

U Tuláka - Hodnocení

4x
0x
0x
0x
0x