SportHotel Břve Hostivice ubytování Hostivice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > SportHotel Břve Hostivice

Fotografie uživatelů (18)

SportHotel Břve Hostivice SportHotel Břve Hostivice SportHotel Břve Hostivice zobrazit všechny fotografie

SportHotel Břve Hostivice

Hájecká 1866, 25301 Hostivice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

SportHotel Břve Hostivice ***

Nově otevřený tříhvězdičkový hotel se sportovním a relaxačním areálem se nachází v klidné části obce Hostivice v těsné blízko Prahy a nedaleko letiště Václava Havla. Hostivice je městečko v mírně zvlněné krajině, ohraničené z východu návrším Bílá Hora. 

Tříhvězdičkový Sporthotel Břve svou polohou i vybavením jistě uspokojí nejen návštěvníky Prahy přijíždějící za obchodem a turistikou, ale i sportovní týmy, hledající vhodné zázemí pro  soustředění. Hotel má 2 patra s příjemně zařízenými a prostornými pokoji, které svým hostům poskytují dostatečný komfort a pohodlí.

Sporthotel Břve nabízí  mnoho sportovních aktivit a služeb pod jednou střechou: víceúčelovou halu pro míčové sporty o výměře 2000m2, 4  venkovní tenisové kurty, 1 hřiště na beach volejbal, sál pro fitness a aerobic, bowling, posilovna, privátní whirpool, saunu, masáže.

Areál disponuje vlastním uzavřeným parkovištěm, které je hostům poskytováno zdarma.

Zaslat poptávku

Pokoje - SportHotel Břve Hostivice

Pokoje jsou rozděleny na Hotel: 19x dvoulůžkový pokoj (s manželskou postelí či s oddělenými lůžky), 9x apartmán pro 2 - 3 osoby a Sportovní areál: 11 x vícelůžkový pokoj s kapacitou až 50 osob – vhodné pro soustředění sportovních týmů.

Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pokoje jsou standardně vybaveny televizí, telefonem s přímou volbou a trezorem. Součástí každého hotelového pokoje je též koupelna s WC.

Gastronomie - SportHotel Břve Hostivice

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou buffetu nebo a la card.

Restaurace nabízí výběr z tradiční domácí české kuchyně. Denně nová polední nabídka. Stravování pro skupiny nebo akce možné také formou menu nebo buffetu. Prostory restaurace jsou vhodné i pro pořádání společenských akcí  (jako jsou oslavy narozenin, svatby, firemní večírky) a výhodou je též venkovní terasa s grilem, která vybízí k příjemnému posezení, zvláště v letních měsících. Kapacita restaurace je 80 míst.

Okolí - SportHotel Břve Hostivice

Nabízí mnoho památek i přírodních krás jako je Hostivický zámek, kostel sv. Jakuba, Hostivická fara, Mariánský sloup, Litovická tvrz,  Litovická kaple se sochou sv. Jana Nepomuckého, památky lidové architektury, ale také přírodní památku Hostivické rybníky.

Ubytování Hostivice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

SportHotel Břve Hostivice

Hájecká 1866,Hostivice 25301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: sporthotel-hostivice@hotel.cz

SportHotel Břve Hostivice - galerie

SportHotel Břve Hostivice - Hodnocení

5x
0x
0x
0x
0x