Apartmany-Audy ubytování Mníšek pod Brdy

Fotografie uživatelů (9)

Apartmany-Audy Apartmany-Audy Apartmany-Audy zobrazit všechny fotografie

Apartmany-Audy

Hladový vrch 1324, 25210 Mníšek pod Brdy

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Apartmany-Audy ***

Apartmány-Audy se nachází 20km západně od Prahy na úpatí brdského hřebene v malebném městečku Mníšek pod Brdy.Náš rodinný apartmánový dům Vám nabízí čtyři plně vybavené apartmány s celkovou kapacitou 18 lůžek. Hlavní výhodou našeho apartmánového domu je jeho poloha,která nabízí nespočet možností jak co nejlépe využít čas při Vaší dovolené.Hlavními lákadli jsou hlavně památky,kterých je v našem okolí nespočet např.Hrad Karlštejn,Zámek Dobříš,Svatá Hora na Příbrami,Praha,ale také v neposlední ředě samotné město Mníšek pod Brdy má co nabídnout,Barokní areál Skalka,zámek,kostel. V okolí je také možnost sportovního vyžití,hlavně cykloturistika,turistika,golf,tenis,jízdy na koních a mnoho dalších.

Zaslat poptávku

Pokoje - Apartmany-Audy

Apartmán č.1 je pro 6 osob a je situován do dvou podlaží,v prvním patře je koupelna s wc,kuchyň,a pohodlné dvojlůžko. V druhém patře je ložnice se čtyřmi lůžky.Celková rozloha apartmánu je 50m2. Apartmán č.2 je pro 5 osoby a je situován do dvou podlaží,v prvním patře je koupelna s wc,kuchyň,a pohodlné dvojlůžko. V druhém patře je ložnice se dvěma lůžky.Celková rozloha apartmánu je 43m2. Apartmán č.3 je pro 4 osoby má rozlohu 25m2,jeho součástí je koupelna s wc,kuchyň,dvoulůžko a jedna samostatná postel. Apartmán č.4 je pro 3 osoby má rozlohu 25m2,jeho součástí je koupelna s wc,kuchyň,dvoulůžko a jedna samostatná postel.

Gastronomie - Apartmany-Audy

Možnost snídaní,jinak bez stravy.

Okolí - Apartmany-Audy

Hlavní výhodou našeho apartmánového domu je jeho poloha,která nabízí nespočet možností jak co nejlépe využít čas při Vaší dovolené.Hlavními lákadli jsou hlavně památky,kterých je v našem okolí nespočet např.Hrad Karlštejn,Zámek Dobříš,Svatá Hora na Příbrami,Praha,ale také v neposlední ředě samotné město Mníšek pod Brdy má co nabídnout,Barokní areál Skalka,zámek,kostel. V okolí je také možnost sportovního vyžití,hlavně cykloturistika,turistika,golf,tenis,jízdy na koních a mnoho dalších.

Dostupnost - Apartmany-Audy

Do našeho apartmánového domu se dostanete po rychlostní silnici R4 vedoucí s Prahy na Příbram,sjezd Mníšek pod Brdy.

Vyberte si nabídky ubytování Mníšek pod Brdy. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Apartmany-Audy

Hladový vrch 1324,Mníšek pod Brdy 25210

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: apartmany-audy@hotel.cz

Apartmany-Audy - galerie

Apartmany-Audy - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x