Esmarin Wellness Hotel ubytování Mníšek pod Brdy

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Esmarin Wellness Hotel

Fotografie uživatelů (14)

Esmarin Wellness Hotel Esmarin Wellness Hotel Esmarin Wellness Hotel zobrazit všechny fotografie

Esmarin Wellness Hotel

Lhotecká 1535, 25210 Mníšek pod Brdy

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Esmarin Wellness Hotel ****

Esmarin wellness hotel nabízí kromě komfortního ubytování také širokou škálu wellness služeb a možností sportovního vyžití. Jen půl hodiny autem z centra Prahy najdete v krásné přírodě brdských lesů wellness se čtyřmi druhy saun včetně tepidária s mořským klimatem, bazénem s protiproudem a vířivou částí, masáže i služby pro krásu (kadeřnické studio, manikůra, pedikůra, kosmetika). Pro sport je k dispozici 7 tenisových kurtů (3 celoročně), 4 kurty na badminton, hala na florbal, nohejbal nebo volejbal, sály na cvičení, posilovnu a další. Pro rodinnou oslavu, svatbu nebo firemní setkání nabízíme sály i techniku a samozřejmě občerstvení z naší restaurace Lískovka.

Zaslat poptávku

Pokoje - Esmarin Wellness Hotel

Hotel nabízí 10 pokojů s maximální kapacitou 30 lůžek. Máme 5 dvoulůžkových pokojů, čtyři rodinné mezonety (ideální například pro čtyřčlennou rodinu) a velké mezonetové apartmá (pro 2 až 5 osob). Všechny pokoje jsou vybaveny moderní koupelnou, komfortními postelemi a matracemi Savoy, minibarem, trezorem, TV, fénem, apod. V jižních pokojích je klimatizace. Ceny pokojů jsou včetně snídaně a 15% DPH. Pro ubytované hosty nabízíme vstup do fitness a wellness zdarma.

Gastronomie - Esmarin Wellness Hotel

Naše moderní restaurace Lískovka vás okouzlí krásným prostředím, příjemnou obsluhou a skvělým jídlem, které připravujeme v otevřené kuchyni vždy z kvalitních a čerstvých surovin. Přichystali jsme pro Vás nové menu, jenž pravidelně doplňujeme tematickými víkendy a denními nabídkami. Pro děti nabízíme dětská menu, hernu a v létě také dětské hřiště. V létě je také otevřena venkovní terasa s krásným výhledem.

Okolí - Esmarin Wellness Hotel

Nádherné prostředí brdských lesů láká k výletům na kole po některé z mnoha značených tras, nordic walkingu, jízdě na koni i příjemným procházkám, či houbaření. Kromě krásné přírody je v okolí také řada kulturních a historických památek. K nejzajímavějším patří zámek v Mníšku pod Brdy nebo barokní poutní areál Skalka. V blízkém okolí jsou také 2 golfová hřiště, či jízdárna s možností vyjížděk na koni.

Dostupnost - Esmarin Wellness Hotel

Hotel a sportovně relaxační centrum je dostupné po rychlostní silnici R4 z Prahy na Strakonice, jen 15 minut jízdy od Barrandovského mostu v Praze (600m od exitu 18, Mníšek pod Brdy). Mníšek pod Brdy je dostupný také autobusem ze Smíchovského nádraží v Praze linkami 317 a 321 Pražské integrované dopravy nebo vlakem po romantické trati Praha - Dobříš.

Máte-li zájem o další ubytování Mníšek pod Brdy, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Esmarin Wellness Hotel

Lhotecká 1535,Mníšek pod Brdy 25210

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Esmarin Wellness Hotel - galerie

Esmarin Wellness Hotel - Hodnocení

5x
0x
0x
0x
0x