Holiday Centrum ubytování Chbany

Fotografie uživatelů (7)

Holiday Centrum Holiday Centrum Holiday Centrum zobrazit všechny fotografie

Holiday Centrum

Vikletice 7, 43801 Chbany

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Holiday Centrum

Pro ubytování je k dispozici šest pokojů po dvou lůžkách s možností jedné až dvou přistýlek s vlastním sociálním zařízením, vybavené základním hygienickým příslušenstvím, televizí. K dispozici je dále apartmán s možností ubytování až 5 hostů, který je vybaven velkou koupelnou, kuchyní s barem, TV - SAT a výhledem na jezero a všechny světové strany. Díky svému romantickému vzhledu bývá často využíván ke zvláštním událostem jako naříklad svatební noc apod.

Zaslat poptávku

Pokoje - Holiday Centrum

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, WIFI apod.

Gastronomie - Holiday Centrum

Penzion má i vlastní restauraci, kde je možné objednat snídani nebo rauty či posezení pro uzavřené skupiny a nevšední události.

Okolí - Holiday Centrum

Ubytování je přímo na břehu Nechranické přehrady s výhledem na vodu a samotnou největší sypanou hráz ve střední Evropě, dále na Krušné hory nebo do dvora s jezírkem, sportovištěm pro plážový volejbal a nohejbal a terasu přilehlé restaurace. Z Vikletic vede cyklostezka do královského města Žatce (13km). Dalšími blízkými městy jsou Chomutov nebo královské město Kadaň (15km). Pěkným výletem je i návštěva nedalekého zámku Krásný Dvůr (14km) s největším anglickým parkem v Čechách, kde se točila spousta známých filmů.

Dostupnost - Holiday Centrum

vlastním vozem, autobusem (zastávka 50m), vlakem - stanice Poláky (4km)

Další informace

Stavebně a organizačně soustředěný komplex skýtající možnosti sportovního využití, relaxace a zábavy. K dispozici je restaurace s letní terasou, stylový salónek s krbem, společenský sál restauraci ,squashový kurt, plážový volejbal a nohejbal. Nově k dispozici sauna a solárium. Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji 2 - dvoulůžkový pokoj

Ubytování Chbany – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Holiday Centrum

Vikletice 7,Chbany 43801

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Holiday Centrum - galerie

Holiday Centrum - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x