Hotel Sudety ubytování Chomutov

Fotografie uživatelů (30)

Hotel Sudety Hotel Sudety Hotel Sudety zobrazit všechny fotografie

Hotel Sudety

Čelakovského 4297, 43001 Chomutov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Sudety ***

Výhodná poloha hotelu zajišťuje snadnou dostupnost všech strategických míst ve městě Chomutov i okolí. Velikost objektu a jeho kapacita umožňuje nabídnout ubytování v různých cenových kategoriích: hotel***, ubytování turistického typu** s kuchyňkou a hostel. 

Kapacita a prostory našeho hotelu jsou bezkonkurenční a nabízí tak rozmanité možnosti pro: služební cesty, sportovní kluby, pobytové či poznávací zájezdy, individuální turistiku,  vzdělávací instituce a školení, společenské, rodinné a firemní akce. Nabízíme také možnost dlouhodobého ubytování za výhodných podmínek. 

K dispozici je tato nabídka služeb: parkování v areálu hotelu zdarma - hlídané kamerovým systém, WiFi připojení zdarma, recepce non-stop, bezbariérový přístup, pronájem salonku (30 osob) a konferenčního sálu (50 osob)

Nabízíme více než ubytování - hotelové pokoje jsou vyzdobeny fotografiemi a dobovými dokumenty o zaniklých obcích podkrušnohorského reginonu. V interieru hotelu naleznete historické fotografie, mapy a další materiály, které vás seznámí s převratnou historií regionu. K dispozici je čítárna - knihovna  s informacemi k dannému tématu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Sudety

Hotel disponuje celkovým počtem 30ti pokojů - 21 dvoulůžkových, 8 čtyřlůžkových, 1 vícelůžkový. celková kapacita 82 lůžek 

Pokoje: 2,4-lůžkové. Vybavení: koupelna se sprchou a wc, TV se satelitním příjmem, WiFi zdarma, kuchyňka na patře

Snídaně formou švédských stolů

Gastronomie - Hotel Sudety

Pro naše hotelové hosty ale i ostatní návštěvníky je k dispozici restaurace s typickou českou kuchyní včetně nabídky regionálních produktů (chomutovské pivo, chrámecké víno)

Stylový interiér navozuje příjemnou atmosféru. Variabilní uspořádání stolů a sezení, audio-vizuální zařízení a taneční parket lze využít při pořádání firemních či společenských akcí. V případě akcí lze kapacitu rozšířit o prostory dvou salonků, které jsou k dispozici v hotelové budově.

Okolí - Hotel Sudety

Podkrušnohorský zoopark 5´ pěší chůze

Kamencové jezero 5 ´pěší chůze

rybník Banda s vodním lyžováním 700 m

Historické centrum města s muzem a kostelem sv Kateřiny a sv Ignáce 7 ´pěší chůze

zámek Červený Hrádek 10 km

areál Aquapark, Zimní stadion, Kino 500 m 

Cyklostezka do Bezručova údolí - vede podél hotelu

Bowling 1 km

lyžařský areál Mezihoří 15 km

lyžařský areál Klínovec 50 km

vodní nádrž Nechranice 20 km

 

na hraniční přechod Reizenheim cca 20 km

Chemnitz 70 km

 

 

 

Dostupnost - Hotel Sudety

vlaková zastávka Chomutov - město 50 m od hotelu

Další informace

Potřebuje realizovat školení nebo konferenci?  Pro tyto a mnoho dalších příležitostí jsou Vám k dispozici salonky a školící sál v hotelu Sudety.

Zkušenosti z již úspěšně proběhlých akcí odrážejí všechny přednosti našeho hotelu - kapacita, kompletní profesionální služby, dostupnost, příjemné prostředí, možnost parkování.
Ubytování Chomutov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Sudety

Čelakovského 4297,Chomutov 43001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: bobr@hotel.cz

Hotel Sudety - galerie

Hotel Sudety - Hodnocení

7x
2x
0x
0x
0x