Hotel Clochard ubytování Chomutov

Fotografie uživatelů (18)

Hotel Clochard Hotel Clochard Hotel Clochard zobrazit všechny fotografie

Hotel Clochard

Blatenská 1099/48, 43001 Chomutov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Clochard ***

Moderní hotel Clochard poskytuje ubytování v nekuřáckých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a pro náročnější klientelu jsou k dispozici Bussines pokoje. Ubytování Clochard hotel Chomutov hotelová restaurace - kavárna Hotel Clochard nabízí nejenom příjemné ubytování, ale jeho součástí je také restaurace - Kavárna Sklep u Fešáka nabízející posezení ve stylovém prostředí s příjemnou obsluhou. Výborná kuchyně, široký výběr jídel, specialit, těstovin, zeleninových salátů, nápojů a vín jsou hlavní důvody, pro které je tato restaurace velice oblíbená. K dispozici je mimo jiné salonek se zahrádkou a kapacitou 40 osob, který je vhodný pro pořádání společenských akcí, rodinných oslav, nebo firemních večírků. Nedílnou součástí moderního hotelu Clochard je také solární a kosmetické studio. Hotel Chomutov ubytování Clochard okolí, volný čas Okolí hotelu Clochard nabízí ideální podmínky pro dovolenou na kole, hotel nabízí půjčovnu i úschovnu jízdních kol. Jedna z cyklotras se nachází přímo v blízkosti hotelu. Za shlédnutí stojí Kamencové jezero, Podkrkonošský zoopark Chomutov, či zámek Červený hrádek. Pro milovníky koupání je k dispozici aquacentrum Marienberg a pro milovníky zimních měsíců se nabízí ski areál Klínovec a Mezihoří. Milovníkům běžek Krušné hory nabízejí běžecké tratě, takzvanou Krušnohorskou bílou stopu, která má čtyři okruhy.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hotel Clochard

Součástí hotelu je také reurace Sklep u Fešáka, která nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí s milou obsluhou. Výborná kuchyně, široký výběr jídel, specialit, těstovin, zeleninových salátů nápojů a vín jsou hlavní důvody pro které je tato restaurace u našich hostů velice oblíbená. Nově otevřený salonek se zahrádkou s kapacitou 40 osob, lze využít k pořádání společenských akcí, rodinných oslav,firemních večírků atd.

Vyberte si nabídky ubytování Chomutov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Clochard

Blatenská 1099/48,Chomutov 43001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-clochard@hotel.cz

Hotel Clochard - galerie

Hotel Clochard - Hodnocení

16x
3x
1x
0x
0x