Hotel Johanka ubytování Loučná pod Klínovcem

Fotografie uživatelů (9)

Hotel Johanka Hotel Johanka Hotel Johanka zobrazit všechny fotografie

Hotel Johanka

Háj 175, 43191 Loučná pod Klínovcem

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Johanka **

Hotel Johanka se nachází pod severními svahy Klínovce. V této lokalitě je možné provozovat v zimě lyžařské sporty a v létě pěší nebo cykloturistiku.

Díky blízkosti německého Oberwiesenthalu je možno využít i bobovou dráhu, kabinovou lanovku , či navštívit termální lázně "Warmbad". V obci Měděnec je otevřena pro návštěvníky bývalá šachta na dobývání měděné rudy, v které je možno získat a nechat si opracovat vlastnotučně vykopaný polodrahokam.Krušné hory nabízí v dnešní době krásné přírodní scenérie báječné pěší procházky. Mužete houbařit, nebo se jen tak toulat. Pokoje v Hotelu Johanka jsou vybaveny WC a Sprchou. Kapacita ubytováníje 28 lůžek. 8 dvoulůžkových 1 třílůžkový a 2 čtyřlůžkové pokoje.Parkoviště pro 20 automobilů, garáž pro motocykly.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Johanka

Pokoje v Hotelu Johanka jsou vybaveny WC a Sprchou.

Gastronomie - Hotel Johanka

Disponujeme bohatým jídelním lístkem který jistě uspokojí všechny skupiny zákazníků. Vaříme i typicky česká jídla. Snídaně je podávána formou švédských stolů. V případě, že si vyberete ubytování s polopenzí začínáte vždy večeří, která se podává v 18h.

Okolí - Hotel Johanka

Hotel se nachází v Háji pod Klínovcem, pouhých 700m od Klínovce (1244m), sjezdovek a dalšího kulturního nebo sportovního vyžití. Díky blízkosti německého Oberwiesenthalu je možno využít i bobovou dráhu, kabinovou lanovku , či navštívit termální lázně "Warmbad". V obci Měděnec je otevřena pro návštěvníky bývalá šachta na dobývání měděné rudy, v které je možno získat a nechat si opracovat vlastnotučně vykopaný polodrahokam.Krušné hory nabízí v dnešní době krásné přírodní scenérie báječné pěší procházky. Mužete houbařit, nebo se jen tak toulat.

Dostupnost - Hotel Johanka

Dopravní dostupnost je buď vlakem nebo autobusem . Nejbližší zastávka je 6 km. Po domluvě vás hotelové vozidlo doveze do hotelu i z hotelu.

Máte-li zájem o další ubytování Loučná pod Klínovcem, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Johanka

Háj 175,Loučná pod Klínovcem 43191

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: johanka@hotel.cz

Hotel Johanka - galerie

Hotel Johanka - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x