Penzion Kamzík ubytování Česká Kamenice

Fotografie uživatelů (17)

Penzion Kamzík Penzion Kamzík Penzion Kamzík zobrazit všechny fotografie

Penzion Kamzík

Studený 35, 40721 Česká Kamenice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Kamzík ***

Penzion leží na úpatí hory Studenec (736 m) v obci Studený. Nezapomenutelné jsou pískovcové skály, soutěsky, vodopády a údolí Česko-saského Švýcarska. Severovýchodně pokračuje krajina Lužickými horami s typickými vrcholy. Tato oblast je vyhledávána především v zimních měsících pro dobré sněhové a lyžařské podmínky. V blízkosti jsou též sklářská města Nový Bor, Kamenický Šenov.

Penzion Kamzík nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením a TV. Možnost přistýlek. V objektu je restaurace. Dále je možné grilovat kuřata či selata.

Zaslat poptávku

Okolí - Penzion Kamzík

Pro sportovní využití jsou k dispozici tenisové kurty, venkovní bazén, stolní tenis. Možnost zapůjčení kol. V obci jsou zachovalé ukázky lidové architektury z minulého století. Nezapomenutelné jsou pískovcové skály, soutěsky, vodopády a údolí Česko-saského Švýcarska. Severovýchodně pokračuje krajina Lužickými horami s typickými vrcholy. Tato oblast je vyhledávána především v zimních měsících pro dobré sněhové a lyžařské podmínky. Dobré podmínky pro bežkaře. Nejbližší vlek 10km s půjčovnou lyží a lyžařskou školou. Zvláštní pozornost si zaslouží sklářská města Nový Bor a Kamenický Šenov, která se nacházejí v bezprostřední blízkosti. Poblíž penzionu vede mezinárodní turistická cesta Eisenach-Budapešť. Možnost jízdy na koni. Pro pasivní zábavu je zde TV, SAT, video, hrací automaty a biliard.

Další informace

V areálu je vlastní parkoviště a garáže. Dětskou postýlku je možné zapůjčit zdarma. Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji Dětská postýlka 6 - čtyřlůžkový pokoj 10 - třílůžkový pokoj 15 - dvoulůžkový pokoj 4 - jednolůžkový pokoj

Máte-li zájem o další ubytování Česká Kamenice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Kamzík

Studený 35,Česká Kamenice 40721

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-kamzik@hotel.cz

Penzion Kamzík - galerie

Penzion Kamzík - Hodnocení

5x
1x
0x
0x
0x