Penzion U Krejzů ubytování Dolní Poustevna

Fotografie uživatelů (16)

Penzion U Krejzů Penzion U Krejzů Penzion U Krejzů zobrazit všechny fotografie

Penzion U Krejzů

Sadová 250, 40782 Dolní Poustevna

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion U Krejzů ***

Rodinný penzion U Krejzů se nachází ve městě Dolní Poustevna, která leží v západní části Šluknovského výběžku v nejsevernějším koutě České republiky. Město Dolní Poustevna je součástí Tolštejnského panství. Součástí penzionu je restaurace, pivnice a letní terasa, které nabízejí příjemné posezení a vynikající kuchyni. K dispozici je připojení k Wi-Fi a parkoviště v areálu penzionu, provoz ubytování je non-stop. Penzion nabízí celkem 5 pokojů s celkovou kapacitou 15 lůžek + 1 přistýlka. Některé pokoje mají k dispozici také terasu. Stylová pivnice s krbem nabízí hostům každý den výběr z mnoha hotových jídel za lidové ceny, klasické minutky z jídelního lístku i široký výběr pizz. Čepujeme Staropramen 10° nebo točenou Kofolu. V pivnici jsou dvě obrazovky pro sledování sportovních přenosů.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion U Krejzů

Pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí.

Gastronomie - Penzion U Krejzů

Restaurace je součástí penzionu U Krejzů a nabízí příjemné posezení a stravování nejen uvnitř v restauraci ale také v salónku nebo na letní terase. Speciality české kuchyně, speciální jídla na objednávku, reprodukovaná hudba, taneční parket, možnost živé hudby, pořádání slavnostních hostin společenských setkání nebo abiturientských srazů, obložené mísy a chlebíčky, veřejné parkoviště, salónek & letní terasa, možnost platit stravenkami a WiFi.

Ubytování Dolní Poustevna – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion U Krejzů

Sadová 250,Dolní Poustevna 40782

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: u-krejzu@hotel.cz

Penzion U Krejzů - galerie

Penzion U Krejzů - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x