Hotel Zámeček ubytování Jetřichovice

Fotografie uživatelů (10)

Hotel Zámeček Hotel Zámeček Hotel Zámeček zobrazit všechny fotografie

Hotel Zámeček

Rynartice 44, 40502 Jetřichovice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: zamecek-rynartice@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Zámeček ***

Hotel Zámeček je umístěn na okraji obce Jetřichovice-Rynartice na hranici Národního parku České Švýcarsko. Citlivou rekonstrukcí se bývalý lovecký zámeček proměnil v malý, komfortně vybavený hotel, který Vás okouzlí svou neopakovatelnou atmosférou.

Hotel tvoří dvě architektonicky odlišně řešené budovy spojené zámeckým průčelím. Malebné nádvoří a rozlehlá zahrada působí dojmem opravdového zámeckého prostředí.

Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro ubytování při různých kulturních a společenských akcích. Hotel nabízí ubytovací kapacitu 42 lůžek ve dvou kategoriích /standart a apartmá/. Hotel má bezbariérové vstupy a 1 bezbariérový pokoj s luxusním vybavením. Útulné mezonetové pokoje různých stylů s vlastním příslušenstvím, TV se satelitním příjmem, rádiem a telefonem. V nabídce je i pokoj s vybavenou kuchyňkou nebo vířivou vanou. Apartmá jsou vybaveny luxusním nábytkem, koupelnami s vanou, minibarem a salónkem pro obchodní jednání. Internet je k dispozici v restauraci (WiFi i zásuvky) a v části pokojů (zámecké, apartmá, a většina Superior).

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hotel Zámeček

Zámecká restaurace zajišťuje celodenní stravování dle jídelního lístku.

Okolí - Hotel Zámeček

V rámci relaxačního programu nabízíme bazén 10x4m s protiproudem, finskou a tureckou saunu s ochlazovacím bazénkem, fitness, biliár, stolní tenis a laserovou střelnici. Návštěvníci si mohou objednat masáže nebo si zapůjčit horská kola k vyjížďce po okolí. Nabízíme také možnost výcviku nebo projížďky na koních v nedaleké "Jízdárně všemily" Turistika a cykloturistika - Národní park České Švýcarsko.

Další informace

Vhodné i pro soukromé oslavy, firemní akce a školení, obchodní jednání. Pes je povolen v určitých pokojích. Cena je v četně parkování a využití bazénu. Televizor na pokoji Telefon na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji Toaleta na pokoji

Vyberte si nabídky ubytování Jetřichovice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Zámeček

Rynartice 44,Jetřichovice 40502

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: zamecek-rynartice@hotel.cz

Hotel Zámeček - galerie

Hotel Zámeček - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x