Wellness Hotel Lužan**** ubytování Rumburk

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Wellness Hotel Lužan****

Fotografie uživatelů (20)

Wellness Hotel Lužan**** Wellness Hotel Lužan**** Wellness Hotel Lužan**** zobrazit všechny fotografie

Wellness Hotel Lužan****

Lužické náměstí 212/16, 40801 Rumburk

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: luzan@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wellness Hotel Lužan**** ****

Vysoký standard prvotřídního hotelu (4 hvězdičky) je znatelný v každém ze 30 komfortně zařízených pokojů. Informace k hotelové půjčovně aut vám poskytne příjemný personál hotelu. Během svého pobytu můžete své cennosti uložit v sejfu na recepci. K internetu se můžete připojit na pokoji nebo prostřednictvím WLAN (ve veřejných prostorách hotelu). Na recepci je tu pro vás 24 hodin denně hotelový tým, který nabízí také službu buzení telefonem. Hotel má k dispozici nekuřácké pokoje, kde se může ubytovat také váš čtyřnohý miláček (pokud si přejete tento pokoj, uveďte to prosím při rezervaci). Pokud večer zatoužíte po zábavě, budete se jistě dobře cítit v hotelovém kasinu. Usnadnění hledání parkovacího místa: hotel nabízí parkovací místa (pouze zčásti zdarma). O příjemné teploty ve vašem hotelovém pokoji se stará klimatizace. V koupelně je samozřejmě k dispozici vysoušeč vlasů. Sportovně aktivní hosté jsou zváni k využití fitness prostor a fotbalgolfu, podrobné informace naleznete na www.fotbalparkdymnik.cz . Ani během svého pobytu v hotelu se nemusíte vzdát svého kuželkového večera. Zapomeňte na všední dny při blahodárné masáži. Hotel má k dispozici útulnou vinárnu. Večer jste vítáni v hotelovém baru. Hotel nabízí bistro pro malá občerstvení a cukrárnu. Za hezkého počasí zve k návštěvě terasa hotelové restaurace.

Zaslat poptávku

Pokoje - Wellness Hotel Lužan****

Stylový komfortně zařízený jednolůžkový pokoj s možností jedné přistýlky.

Maximální obsazení 1 + 1 přistýlka.

Pevné lůžko, noční stolek, lampička. Psací stůl, masivní nábytek, který spojuje eleganci s komfortem a vysokou funkčností. TV, SAT, WIFI, TEL., minibar Koupelna s masážním sprchovým koutem, velkým zrcadlem a  fénem, toaleta. Chodba, šatní skříň.


K ceně pokoje je poskytována snídaně a všude je plné pokrytí Wi-Fi připojením.

Stylový komfortně zařízený dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky.

Maximální obsazení 2 + 1 přistýlka, možnost dětské postýlky.

Ložnice, dvoulůžko, noční stolek, lampička. Obývací pokoj s psacím stolem, masivní nábytek, který spojuje eleganci s komfortem a vysokou funkčností. TV, SAT, WIFI, TEL., minibar. Koupelna s  masážním sprchovým koutem, umyvadlem, velkým zrcadlem a fénem. Toaleta. Chodba, šatní skříň.

K ceně pokoje je poskytována snídaně a všude je plné pokrytí Wi-Fi připojením.

Stylový komfortně zařízený apartmán s možností jedné přistýlky.

Maximální obsazení 3 + 1 přistýlka, možnost dětské postýlky.

Stylově zařízený apartmán, 1 x dvoulůžko + 1 jednolůžko, noční stolek, závěsná lampička. Pokoj s psacím stolem, pohodlná sedací souprava s konferenčním stolkem, masivní nábytek, který spojuje eleganci s komfortem a vysokou funkčností. TV, SAT, WIFI, TEL., minibar. Koupelna s masážním sprchovým koutem, umyvadlem, velkým zrcadlem, fénem. Toaleta. Chodba, šatní skříň.

K ceně pokoje je poskytována snídaně a všude je plné pokrytí Wi-Fi připojením.

Gastronomie - Wellness Hotel Lužan****

Specialitou naší restaurace jsou originální steaky z hovězího a vepřového masa z domácích chovů Lužických hor. Maso je certifikováno LQ (Lusation quality) stupněm nejvyšší kvality. Dále Vám v domácí, dřevem vytápěné peci připravíme přes 38 druhů kvalitní italské pizzy.

Kromě steaků a pizzy nabízíme bohatý výběr z italských specialit, salátů těstovin a pokrmů z kuřecího masa a ryb. K posezení u výborné kávy nabízíme domácí dezerty dle aktuální nabídky. Na milovníky vín čeká  široký sortiment světových a moravských vín z  naší vinotéky. Dále nabízíme alko i nealko míchané nápoje, točené pivo a široký výběr z alko i nealko nápojů.

Pizzerie se nachází v prvním patře hotelového komplexu a v letních měsících nabízíme příjemné posezení na terase!  Náš Steakhouse, jehož kapacita je 100 míst, se nachází v suterénu a je ideálním místem k pořádání rautů, soukromých oslav i firemních večírků.

Doufáme, že si ve stylovém prostředí našich restaurací si nejen pochutnáte na skvělém jídle, ale že se zde budete rovněž cítit natolik příjemně, že nás brzy opět poctíte svou návštěvou. 

Svatební hostiny v restauraci Lužan

Při pořádání svatební hostiny v našem Steakhousu (min. v hodnotě 25.000 Kč), poskytneme novomanželům pokoj zdarma se „snídaní do postele" a malý dárek.

Provozní doba Pizzerie​​ pondělí - čtvrtek 11.00 – 23.00 pátek - sobota 11.00 – 24.00 neděle 11.00 – 23.00 Provozní doba Steakhouse​​ středa - neděle 17.00 – 24.00    


Kontakt:  +420 773 333 241

Další informace

Chcete si vyzkoušet stále populárnější fotbalgolf? Pak vyzkoušejte naše fotbalgolfové hřiště, které se nachází v areálu fotbalparku Dymník! Tento areál je od hotelu Lužan vzdálen cca 3km.

Vyberte si nabídky ubytování Rumburk. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Wellness Hotel Lužan****

Lužické náměstí 212/16,Rumburk 40801

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: luzan@hotel.cz

Wellness Hotel Lužan**** - galerie

Wellness Hotel Lužan**** - Hodnocení

9x
2x
0x
0x
0x